Trad.Attack! on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Trad.Attack!. Trad.Attack! annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mis on nende garderoobides ja kappides seisma jäänud. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Trad.Attack!?

Eesti muusikamaastikku on 2013. aastast rikastanud põnev kooslus Trad.Attack!. „Meie inspiratsioon tuleb Eesti pärimusmuusikast ning me loome sinna ümber oma maailma,”  kirjeldab bänd oma muusikalist stiili. „Kokku kõlab see trad-pop-rock stiilina,” lisavad nad. Ansambli salajane eesmärk on esineda igas maailma riigis. “6 aasta jooksul oleme kontserte andnud 37 erinevas riigis,” räägib Sandra Vabarna.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

Kui sul on hääl, siis tuleb rääkida! Kui sul on võimalus, siis tuleb jagada! Head tegemine on üks väärtuslikumaid asju siin ilmas, sest see tuleb ringiga sulle tagasi.” põhjendab Vabarna projektis osalemist. Ansambli liikmed hindavad taas- ja korduskasutust kõrgelt, kandes tihti ka ise taaskasutuskauplustest ostetud riideid. Ka meie bändi stilist otsib meile esinemisriided taaskasutustpoodidest tihti ka Sõbralt Sõbrale poest,” lisab Vabarna.

 

Trad.Attacki annetatud kaup on müügil Viljandi Sõbralt Sõbrale kaupluses (Kauba 4). Müügitulu toetab projekti „Uks unistuste suunas”.

Aitäh hoolimast, Trad.Attack! Hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust