Öun Drinks on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Öun Drinks. Öun Drinks kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nad ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Millega tegeleb Öun Drinks?

Öun on Eesti käsitööjookide tootja Saaremaalt, kelle toodang on valminud 100% Eestis kasvanud maheõuntest, millele on lisatud nii vähe orgaanilist suhkrut kui võimalik ning mitte grammigi kunstlikke lisaaineid. Oleme kindlad, et Eesti õun on terves maailmas ainulaadne ja just sel põhjusel me seda vilja ka väärindame, kaitseme ja armastame,” räägib Öun meeskond. “Kõik meie joogid on valminud austusest looduse ja meie klientide vastu, uhkusest oma Saare juurte üle ning soovist pakkuda häid maitseid ja pidupäeva tunnet,” lisavad nad.

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

Meie meeskonnal ja firmal on kindlad väärtused, millest me oma igapäevategevustes lähtume. Näiteks on meie jaoks tähtis olla ausad ja usaldusväärsed partnerid ning me hoolime kohalikust keskkonnast ja looduslikust toorainest. Öun on liikumas järjest rohkem rohelisemaks, mis tähendab, et taaskasutus ja optimeerimine on meie jaoks ülimalt olulised märksõnad. Meie tehases olev mööbel on näiteks taaskasutatud ning loomulikult näited leidub veel ja veel. Samuti on Öuna meeskonna jaoks tähtis panustada oma kogukonda ja heategevusse nii isiklikul kui ka firma tasandil. Sõbralt Sõbrale kampaania raames saime ühendada mõlemad tasandid. Kutsume üles ka kõiki teisi Eesti inimesi annetama ja hoolima oma kaaskodanikust.” 

Öun Drinks kollektiivi annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Kuressaare (Lasteaia 4) ja Valga (Vabaduse 39) kauplustes. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Öun Drinks! Hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust