Tammer on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Tammer. Tammeri kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Tammer?

Eesti ettevõte Tammer toodab terasprofiilist ja silemetallist tuletõkke- ja tavauksi. „Valmistame avatäiteid, mis muudavad maailma turvalisemaks,” kirjeldab Tammer oma eesmärki.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Meie ettevõte hoolib,” ütleb Tammeri meeskond. „Aitame omal moel just neid, kes seda kõige enam vajavad”. Viimastel aastatel on firma toetanud nii rahaliselt kui ka riiete ja mänguasjadega lastekodusid ja lasteasutusi, samuti on panustatud Tallinna loomaaia kääbusjõehobu Pupasse.

Sõbralikkus on avatäiteid valmistava ettevõtte keskne väärtus. „Nii on sujuvalt saanud ka heategevus aastatega meile nii loomulikuks,” mõtiskleb meeskond. „Annab niivõrd kerge ja rõõmsa tunde, kui tunned, et oled saanud millegagi abivajajaid toetada,” lisavad nad. Kaasalööjad tunnistavad, et antud projekti raames tehakse head ka endile. „On põhjust kappe tuulutada ja lisaks anname mittevajalikele asjadele uue elu.”

 

„Sein eraldab, uks ühendab,” on olnud Tammeri pikaaegne hüüdlause. Nii toetab ettevõtte müügitulu otse loomulikult projekti “Uks unistuste suunas”. 🙂 Tammeri kollektiivi annetatud kaup on müügil Jõhvi Sõbralt Sõbrale kaupluses (Narva mnt 8).

 

Aitäh hoolimast, Tammer! Hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust