Stella Soomlais on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Stella Soomlais. Stella Soomlais stuudio kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida ise enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Stella Soomlais?

Stella Soomlais on Eesti noorema põlvkonna nahadisainer, kelle stuudios valmivad minimalistliku esteetikaga nahast kotid ja aksessuaarid. Iga Stella Soomlais kott kannab endas oma lugu – lugu sellest, kuidas kott on valminud, milliseid materjale selle valmistamiseks on kasutatud, kes on koti valmistanud ja millest koosneb koti hind.

„Ägedale ja kauakestvale disainile lisaks on ettevõtte eesmärk muuta naha kasutust ja tarbimist jätkusuutlikumaks ning vastutustundlikumaks rakendades oma tegevuses ringmajanduse põhimõtteid,” räägib disainer.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

Sarnaseid väärtusi kandvatele ettevõtmistele elame alati innuga kaasa,” ütleb Soomlais Sõbralt Sõbrale Maailmakoristuspäeva projekti kohta. “Vastutustundlik tarbimine on meie jaoks väga hingelähedane teema,” lisab ta.

 

Stella Soomlaisi annetatud kaup on müügil Tallinna Balti Jaama Turu (Kopli 1) Sõbralt Sõbrale kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskust.

 

Aitäh hoolimast, Stella Soomlais! Hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust