Daniel Levi Bänd on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Daniel Levi Bänd. Daniel Levi Bänd annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mis on nende garderoobides ja kappides seisma jäänud. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

23Millega tegeleb Daniel Levi Bänd?

Daniel Levi on viieliikmeline energiast pulbitsev Eesti pop-rock ansambel, kes sai tuntuks 2013. aastal välja antud singliga „Silent Streets”. Bändiliikmed on pikaajalised sõbrad, kellele meeldib koos musitseerida. Koos on kahel korral osaletud Eesti Laulul ning kirjutatud hulgaliselt muusikat – ansambli viimane singel kannab nime „Uncle John”.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

“Elus tuleb aeg ajalt teha raskeid valikuid. Mõned otsused on sellised, kus ees on halb ja veel halvem tee. Aga õnneks tuleb ikka ja jälle mõni selline olukord, millest võidavad kõik osapooled ja mis teeb südame eriti soojaks – nagu näiteks antud projekt!” ütleb bändi eestvedaja Daniel Levi.

“Meil on hea meel, et meie esemed leiavad uue kodu ja kasutuse. Samuti on nii tore, et esemetest saadud tulu toetab omakorda nõustamiskeskust. Meil on igal juhul rõõm olla osa taaskasutust arendavast projektist ja oleme tänulikud headele inimestele, kes seda toetavad!” jutustab ta.

 

Daniel Levi Bändi annetatud kaup on müügil Pärnu Sõbralt Sõbrale kaupluses (Papiniidu 19). Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskust.

 

Aitäh hoolimast, Daniel Levi Bänd Hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust