Tartu taaskasutus

Sõbralt Sõbrale Tartu kauplused

Annelinna keskus

Lahtiolekuajad vabariigi aastapäeval

Jõe keskus

Teeme koos head

Ka sina saad meiega koos hoolida ning luua võimalusi headeks muutusteks.  Saad toetada meid ajaliselt, materiaalselt, ning osaleda vahvates projektides. Tule ja hoolime koos!

Tartus on taaskasutus moes!

Tartus asuvates Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodides leidub pea kõike, mida võiks vaja minna näiteks tudengielu alustamiseks, kodu sisustamiseks, diy-projektideks, garderoobi uuendamiseks ja erinevate taaskasutuslike ideede teostamiseks. 

Sõbralt Sõbrale poed on elustiilipoed, mille eesmärk on edendada taaskasutus- ja heategevuslikku eluviisi. Iga ost või kasutatud asjade annetus Sõbralt Sõbrale poes aitab teha head, sest toetame müügist saadud tulu kaudu abivajavaid lapsi, noori ja peresid. 

Sõbralt Sõbrale püsiklientidele kehtib soodustus -10% ning vahelduvad eripakkumised.
Kliendikaardi asemel annab püsikliendile eelised meie riidest kliendikott, mida saab osta igast Sõbralt Sõbrale kauplusest.

Sõbralt Sõbrale Tartu poodidest võib leida soodsalt unikaalseid kasutatud mööbliesemeid, kodutarbeid ja sisustuselemente. Igas poes on valik isesugune ja pidevalt vahelduv, mistõttu on käik Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodi nagu võimalus kolada ringi vanaema pööningul – kunagi ei tea, milliseid aardeid sealt võib leida. Iga kord on võimalus avastada midagi uut ja huvitavat, mille abil saad oma kodu isikupäraseks luua. Oled teretulnud meie Tartu kasutatud mööblit pakkuvatesse kauplustesse.

Tartu Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodide valikust leiab järgnevat:

 • kapid, riiulid, kummutid
 • toolid, tugitoolid
 • lauad, kirjutuslauad
 • diivanid
 • köögimööbel
 • kasutatud kodumasinad
 • voodid, lastevoodid, hällid
 • kööginõud, antiiknõud
 • köögitarvikud, lauanõud, kausid, tassid, kruusid
 • keraamilised nõud
 • lillevaasid, lillepotid ja muu keraamika
 • kasutatud klaverid ja teised muusikariistad

Tartus asuvatest Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodidest leiab kasutatud riideid, jalanõusid, ehteid ja aksessuaare. Sõbralt Sõbrale poodidest leidub midagi igasse garderoobi – riideid igapäevaseks kandmiseks, pidulikke riideid, tööriideid, lasteriideid ja rasedate riideid.

Täiendades oma garderoobi Sõbralt Sõbrale poodidest ostetud kasutatud riietega, elad taaskasutuslikult ja annad oma panuse Sõbralt Sõbrale heategevusprojektidesse. Igast ostust Sõbralt Sõbrale poest saab alguse Hoolime Koos ringlus, mille kaudu aitame abivajavaid peresid ning pakume kuni 19-aastastele psühholoogilist nõustamist tasuta.

Sõbralt Sõbrale pood pole vaid second hand, kirbukas või taaskasutuskeskus. Tartu Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplused on elustiilipoed: meilt võib leida riideid, mänguasju, raamatuid, kodukaupa, mööblit ja kõike mida kodu sisustamiseks vaja läheb. 

Igast ostust ja annetusest Sõbralt Sõbrale poodides saab alguse heategevuslik Hoolime Koos ringlus. Hoolime Koos heategevusprojektide abil saame üheskoos aidata abivajavaid lapsi ja peresid. Aitame projektide kaudu laste unistusi täita, pakume puudustkannatavatele peredele materiaalset ja emotsionaalset tuge ning korraldame lastele laagreid ja malevaid.

Tartus Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses pakume perenõustamist ja psühholoogilist abi noortele nende vaimse tervise toetamiseks. Ostude ja annetuste abil saame kuni 19-aastastele noortele tagada tasuta psühholoogilist nõustamist Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses.

Tartu Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplustesse võib tuua oma korras ja puhtaid asju, riideid, raamatuid ja mööbliesemeid. Annetades meile korras ja puhtaid asju, mida sul enam vaja ei lähe, edendad taaskasutuslikku ja Hoolime Koos ringluse elustiili.

Tartus saab asju tuua kõikidesse meie kauplustesse lahtiolekuaegadel, annetusteks sobivad kõik asjad, mis on korras ja puhtad ja mida saad tuua kui sõber sõbrale.

Tartu Sõbralt Sõbrale kauplustest leiab kasutatud mööblit, riideid, raamatuid ja muid asju – kõike, mida vaja, et kujundada oma kodu ja ümbrus taaskasutuslikul viisil.

Soovime anda inspiratsiooni isetegemiseks ja ideid, kuidas uute asjade ostmise asemel taaskasutatavatele asjadele uut elu anda. Näita meile ka oma vahvaid isetegemisi. Sotsiaalmeedias postitades märgi ära ka meid #sõbraltsõbrale. Meie usume, et hea eeskuju on nakkav!

Oleme inspiratsioonilehele  kogunud kokku ideed, kuidas Tartu Sõbralt Sõbrale poest ostetud mööblit lihtsate vahenditega restaureerida, mõtteid diy-projektideks, mida saab koos lastega ette võtta ning juhiseid, kuidas oma kodu taaskasutatavate materjalidega kaunistada.