Rakvere taaskasutus

Sõbralt Sõbrale Rakvere kauplus

Rakvere

Lahtiolekuajad vabariigi aastapäeval

Teeme koos head

Ka sina saad meiega koos hoolida ning luua võimalusi headeks muutusteks. Saad toetada meid ajaliselt, materjaalselt, ning osaleda vahvates projektides. Tule ja hoolime koos!

Rakveres on taaskasutus moes!

Rakveres asuvas Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoes leidub pea kõike, mida võiks vaja minna näiteks tudengielu alustamiseks, kodu sisustamiseks, diy-projektideks, garderoobi uuendamiseks ja erinevate taaskasutuslike ideede teostamiseks. 

Sõbralt Sõbrale poed on elustiilipoed, mille eesmärk on edendada taaskasutus- ja heategevuslikku eluviisi. Iga ost või kasutatud asjade annetus Sõbralt Sõbrale poes aitab teha head, sest toetame müügist saadud tulu kaudu abivajavaid lapsi, noori ja peresid. 

Sõbralt Sõbrale püsiklientidele kehtib soodustus -10% ning vahelduvad eripakkumised.
Kliendikaardi asemel annab püsikliendile eelised meie riidest kliendikott, mida saab osta igast Sõbralt Sõbrale kauplusest.

Sõbralt Sõbrale Rakvere poest võib leida soodsalt unikaalseid kasutatud mööbliesemeid, kodutarbeid ja sisustuselemente. Igas poes on valik isesugune ja pidevalt vahelduv, mistõttu on käik Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodi nagu võimalus kolada ringi vanaema pööningul – kunagi ei tea, milliseid aardeid sealt võib leida. Iga kord on võimalus avastada midagi uut ja huvitavat, mille abil saad oma kodu isikupäraseks luua. Oled teretulnud meie Rakvere kasutatud mööblit pakkuvatesse kauplustesse.

Rakvere Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoe valikust leiab järgnevat:

 • kapid, riiulid, kummutid
 • toolid, tugitoolid
 • lauad, kirjutuslauad
 • diivanid
 • köögimööbel
 • kasutatud kodumasinad
 • voodid, lastevoodid, hällid
 • kööginõud, antiiknõud
 • köögitarvikud, lauanõud, kausid, tassid, kruusid
 • keraamilised nõud
 • lillevaasid, lillepotid ja muu keraamika
 • kasutatud klaverid ja teised muusikariistad

Rakveres asuvast Sõbralt Sõbrale taaskasutuspoodidest leiab kasutatud riideid, jalanõusid, ehteid ja aksessuaare. Sõbralt Sõbrale poodidest leidub midagi igasse garderoobi – riideid igapäevaseks kandmiseks, pidulikke riideid, tööriideid, lasteriideid ja rasedate riideid.

Täiendades oma garderoobi Sõbralt Sõbrale poodidest ostetud kasutatud riietega, elad taaskasutuslikult ja annad oma panuse Sõbralt Sõbrale heategevusprojektidesse. Igast ostust Sõbralt Sõbrale poest saab alguse Hoolime Koos ringlus, mille kaudu aitame abivajavaid peresid.

Sõbralt Sõbrale pood pole vaid second hand, kirbukas või taaskasutuskeskus. Rakvere Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplus on elustiilipoed: meilt võib leida riideid, mänguasju, raamatuid, kodukaupa, mööblit ja kõike mida kodu sisustamiseks vaja läheb. 

Igast ostust ja annetusest Sõbralt Sõbrale poodides saab alguse heategevuslik Hoolime Koos ringlus. Hoolime Koos heategevusprojektide abil saame üheskoos aidata abivajavaid lapsi ja peresid. Aitame projektide kaudu laste unistusi täita, pakume puudustkannatavatele peredele materiaalset ja emotsionaalset tuge ning korraldame lastele laagreid ja malevaid.

Rakvere Sõbralt Sõbrale taaskasutuskaupluses võib tuua oma korras ja puhtaid asju, riideid, raamatuid ja mööbliesemeid. Annetades meile korras ja puhtaid asju, mida sul enam vaja ei lähe, edendad taaskasutuslikku ja Hoolime Koos ringluse elustiili.

Rakveres saab asju tuua  meie kauplusesse lahtiolekuaegadel, annetusteks sobivad kõik asjad, mis on korras ja puhtad ja mida saad tuua kui sõber sõbrale.

Rakvere Sõbralt Sõbrale kaupluses leiab kasutatud mööblit, riideid, raamatuid ja muid asju – kõike, mida vaja, et kujundada oma kodu ja ümbrus taaskasutuslikul viisil.

Soovime anda inspiratsiooni isetegemiseks ja ideid, kuidas uute asjade ostmise asemel taaskasutatavatele asjadele uut elu anda. Näita meile ka oma vahvaid isetegemisi. Sotsiaalmeedias postitades märgi ära ka meid #sõbraltsõbrale. Meie usume, et hea eeskuju on nakkav!

Oleme inspiratsioonilehele  kogunud kokku ideed, kuidas Rakvere Sõbralt Sõbrale poest ostetud mööblit lihtsate vahenditega restaureerida, mõtteid diy-projektideks, mida saab koos lastega ette võtta ning juhiseid, kuidas oma kodu taaskasutatavate materjalidega kaunistada.