Rakvere Linnavalitsus on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Rakvere linnavalitsus. Linnavalitsuse kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida ise enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Millega tegeleb Rakvere Linnavalitsus?

Rakvere unistab sellest, et olla nooruslik ja ulja mõtteviisiga linn. Rakvere linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Kersti Suun-Deketi sõnul toetab linnavalitsus kohalikku elu kõigis valdkondades. 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Kui taaskasutuspõhimõtteid järgides on võimalik aidata kedagi oma unistusele lähemale on see topeltrõõm,” ütleb Rakvere linnapea Triin Varek. Tema sõnul töötavad linnavalitsuses heatahtlikud ja hoolivad inimesed, kellega on olulistes küsimustes alati tugevalt tunda head küünarnukitunnet. “Heategu tiivustab ja emotsioon, mis sellest saadakse, annab pikaajaliselt rõõmunoote, seega ei ole kindlasti meie meeskonnas küsimuseks kas teha head, vaid kuidas kaasa lüüa” lisab ta. 

Sotsiaalosakonna juhataja Suun-Deket kinnitab, et linnavalitsus on aastaid teinud koostööd mitmete ettevõtetega, et toetada puudust kannatavaid inimesi. “Iga projekt, mis toetab heategevust ja suunab inimesi mõistlikule tarbimisele on meie inimeste jaoks oluline,” kinnitab ta. „Nii see maailm ju paremaks paigaks muutubki, kui kasvõi väikeste panustega igapäevaselt pingutada,“ ütleb linnapea.

Rakvere Linnavalitsuse kollektiivi annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Rakvere kaupluses Kroonikeskuses (Ferdinand Gustav Adoffi 11). Müügitulu toetab projekti „Uks unistuste suunas”.

Aitäh hoolimast, Rakvere linnavalisus! Hea eeskuju on nakkav!

 

Jaga seda postitust