Maailmakoristamine, mis puudutab noorte elusid

Kampaania: PANEME HOOLIMISE RINGLEMA!

Kolmandat aastat järjest ühendab Eesti suurim sotsiaalne ettevõte Sõbralt Sõbrale käed kodumaiste ühiskondlikult vastutustundlike ettevõtete ja meeskondadega.

Koostööprojektis osalevad ettevõtted ja meeskonnad alustavad maailmakoristamist omaenda garderoobidest ja kappidest, toovad kauba Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad müügitulu abil Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu. Nii ei jõua ühe majapidamise jaoks ebavajalikud, kuid korras ja terved asjad prügimäele, vaid leiavad endale uue omaniku ning ühtlasi saab õnnelikuks mõni abivajaja – alguse saab Hoolime Koos ringlus.

Lapsed ja noored saavad võimestatud esiteks läbi Sõbralt Sõbrale projekti „Uks unistuste suunas”, mis pakub rahalist toetust unistuste täitumiseks, olgu need seotud huvide, õpingute või tervisega. Näiteks on toetatud noormeest, kes soovib saada muusikuks, aga kelle perel ei ole enam võimalik kitarriõpingute eest tasuda, ja keda me sel viisil toetame. Teiseks väljundiks on tasuta nõustamisteenuse pakkumine kuni 19-aastastele noortele Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskuses.

Ettevõtetel on võimalus valida, kumba projekti nende poolt kogutud kaup toetab. Annetatud tooted on müügil kauplustes oktoobrist novembri lõpuni.

Selle ettevõtmisega tahame üheskoos panna hoolimine ringlema ning soovime suunata inimeste mõtteid taaskasutusele, keskkonnahoiule, heategevusele – Eesti laste ja noorte heaolule.

Hoolime koos keskkonnast ja inimestest meie ümber, ühine meiega! #sõbraltsõbrale

Projektis osalevad:

Me usume, et üheskoos märgates ja hoolides saame luua võimalusi headeks muutusteks. Koostööks kirjuta merle@sobraltsobrale.ee  Hea eeskuju on nakkav, ühine meiega!

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Saa tuttavaks vabatahtlikuga: Eda Praktikakoht, mis

Loe lisaks