Anna ja Erki Pärnoja panevad hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ettevõte ning Anna ja Erki Pärnoja kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Anna ja Erki annetasid korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks Anna ja Erki Pärnojaga

Millega tegelevad Anna ja Erki Pärnoja? Oleme vabakutselised muusikud, kelle elu on punutud muusika ning loomingu ümber. Naljaga võib öelda, et oleme koos nii bänd kui ka perekond, sest lisaks muusikale ühendavad meid ka kaks imetoredat last.

Kust te inspiratsiooni ammutate? Elu ise, kõigis enda värvingutes, on alati esmaseks inspiratsiooniks. Inspireeriv on ka sisemine tänutunne, ilu ja õnne tajumine väikestes ning lihtsates asjades.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Taaskasutus ongi meie peres esimene ja väga loomulik viis, kuidas keskkonnasõbralikud oleme. Muidugi sorteerime ka prügi ning oleme tarbimise osas üldiselt tähelepanelikud. Proovime teha kõike mõõdukalt ning tõesti vajaduspõhiselt. Toiduraiskamise vältimiseks valmivad meie köögis tihti üsna fantaasiarikkad road.

Taaskasutuskauplused on tõesti meie lemmikud ning külastame neid võimalusel alati. Meie viimane tore leid Sõbralt Sõbrale poest oli üks suur puidust telekakapp, mis imekombel sentimeetri pealt meie kodu seina mõõtudega klappis. Värvisime kapi helehalliks ning oleme sellega tõeliselt rahul. Ägedaid leide on olnud muidugi veel – erilised nõud, riided ning mööbliesemed.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just seda? Taaskasutamine on meie maailmapildiga täielikuks kooskõlas. Lapsed ning laste heaolu aga absoluutselt esmatähtis. Läbi selle heategevusprojekti saame tõmmata tähelepanu mõlemale ning teeme seda kõhklusteta. Keegi ei tohiks jääda enda murega üksi ning Nõustamiskeskus annab siin abikäe. See on meie jaoks väga oluline.

Anna ja Erki Pärnoja annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Keila kaupluses. Müügitulu toetab projekti Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Anna ja Erki! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks