Telia Eesti paneb hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ettevõte ja Liisi Sõbralt Sõbrale ja Telia Eesti kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Telia Eesti meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks, kes on Telia Eesti

Millega tegeleb Telia Eesti? Telia Eesti on telekommunikatsiooni ettevõtte, pakume TV, mobiili, andmeside, IT ja küberturvalisuse lahendusi nii era- kui äriklientidele.

Kust te inspiratsiooni ammutate? Kui maailm ümberringi muutub, muutume koos sellega ja tahame olla positiivsete muutuste eestvedajad. Inspiratsiooni saame nendest lahendustest, mis aitavad läbi tehnoloogia maailma paremaks muuta. Ja loomulikult meie oma väga erilistest inimestest, kes oma kogemusi ja mõtteid jagavad ning asju julgelt ette võtavad.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Keskkonnasõbralikke samme saad teha iga päev, kui sa ise vaid tahad. Väga paljud meie töötajatest tahavad panustada ka oma isiklike valikutega. Sel sügisel käis punt Telia töötajaid metsa istutamas, Telia töötajad istutasid ca 2500 puud. See on üks väike näide, mida saame teha koos meeskonnaga.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just seda?Toetame noorte vaimse tervise nõustamiskeskust, sest näeme läbi oma perede, sõprade ja tuttavate kaudu ning laste seas tehtavatest uuringutest, kui hapras seisus on noorte vaimne tervis ja kui raske on leida õigel ajal abi. Loodame, et meie töötajate annetuste kaudu on teenus rohkematele noortele koheselt kättesaadav. Et keegi ei peaks vaimse tervise abi ja tuge ootama kuid.

Telia Eesti meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Põlva kaupluses ning Sõbralt Sõbrale Rapla kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Telia Eesti! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust