Liisi Koikson paneb hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ettevõte ja Liisi Koikson kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Liisi annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks Liisi Koiksoniga

Millega tegeleb Liisi Koikson? Olen laulja ja mul on rõõm koostööd teha Eesti muusikute koorekihiga, aeg-ajalt kirjutan ka mõne uue laulu, aga meeldib ka teiste loomingut tõlgendada. Muusikast väljaspool olen ema oma kahele armsale tütrele.

Kust Sa inspiratsiooni ammutad? Looduse ilust, inimolemuse kummalisusest, eeskujude tarkadest väljaütlemistest ja oma lastest.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Kuigi viimasel ajal olen aru saanud, et keskkonna jaoks olulised muutused peaksid toimuma hoopis kusagil kõrgemal tasemel, kui lihtne taaskasutus, siis ei tohi unustada, et kui me kõik oma käitumist kas või natuke keskkonna sõbralikumaks muudame, on sellel ühisel panusel siiski kaal. Ma ei saa väita, et olen nüüd kõige eeskujulikum igas aspektis, aga vähemalt sorteerin prügi, kasutan looduslikke puhastusvahendeid, viin enda asju taaskasutusse ning püüan osta vähem midagi tõeliselt kvaliteetset ja kestvat.

Sa otsustasid toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just seda? Noorte nõustamine on pikemas perspektiivis nii oluline, et varakult anda neile vahendid, mida näiteks minu ja ka minu vanemate generatsioonil ei ole olnud võimalik kätte saada, ja sellepärast on seda ka meie olemus mustrites tunda. Üleüldse teadlikkust selle kohta, et võib küsida abi ja sa ei pea olema oma murega üksi, peaks kõikidelt katustelt regulaarselt ruuporiga maha hõikama.

Liisi Koiksoni annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Viljandi kaupluses. Müügitulu toetab projekti Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Liisi! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad Eesti Vabariigi aastapäeval Vabariigi aastapäeval ja sellele eelneval päeval on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Toredat tähistamist! Related

Loe lisaks