HUUM paneb hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ja ettevõte HUUM kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. HUUMi meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks, kes on HUUM

Millega tegeleb HUUM? HUUM on rahvusvahelise haardega Tartu ettevõte, mis tegeleb disainkeriste ning innovaatiliste sauna juhtsüsteemide arendamise ning tootmisega. Meie liikuma panevaks jõuks on armastus Eesti sauna ja uudsete lahenduste vastu. Oleme oma keristes ühendanud kauni disaini, traditsioonilisele puuküttekerisele võrdväärselt maheda leili ja nutika tehnoloogia, mis laseb sauna kütte panna telefoniäpis just sealt, kus sa parasjagu asud.

Kust te inspiratsiooni ammutate? Saame inspiratsiooni Eestimaa loodusest ja meid ümbritsevatelt inimestelt. Meie keriste disain on põhjamaiselt lihtne ning jäljendab tihti looduslikke vorme. Paneme rõhku kerisekivide loomulikule ilule ja lähtume põhimõttest, et iga detail peab olema hoolikalt viimistletud ning materjalid kasutuses keskkonnast hoolival viisil.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Üks HUUMi suuri eesmärke on olla keskkonnasõbralik ja väikese jalajäljega ettevõte. Alates meie energiatõhusast hoonest ja efektiivsetest paberivabadest tööprotsessidest kuni ümbertöödeldud materjalidest pakendite ja ühise osavõtuni „Teeme ära“ koristustalgutel. Oleme suured taaskasutuse sõbrad ja hoolikad prügi sorteerijad. Samuti oleme juba mõtteid mõlgutanud ka kogu tiimiga metsa istutamisest.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just seda? Ilmselt ei vaja kellelegi meenutamist, et viimased aastad on olnud kogu maailmas muutuste rohke ja väljakutsuv aeg. Paraku kipub olema nii, et keerukatel perioodidel saavad kõige rohkem pihta ühiskonna nõrgemad liikmed. Lapsed on meie tulevik ja väärivad ilusat ning muretut lapsepõlve. Otsustasime panustada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse tegevusse, kuna Eesti laste vaimne tervis on kohati hapramas seisus, kui see võiks olla. Igal lapsel on vaja, et keegi talle õla alla paneks, ta ära kuulaks ja tuletaks meelde, et ta on hea ja oluline.

HUUMi meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Pärnu kaupluses. Müügitulu toetab projekti Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, HUUM! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust