Sõbralt Sõbrale ja Stella Soomlais studio

Stella Soomlais

Sõbralt Sõbrale ja Stella Soomlais studio


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Sügiskampaanias osalevad ettevõtted alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja Stella Soomlais studio kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Stella Soomlais studio meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Narva sotsiaalmajas tegutseva lastetoa heaks.

Saame tuttavaks, kes on Stella Soomlais studio

Millega tegeleb Stella Soomlais? Stella Soomlais stuudios disainitakse ja valmistatakse nahast kotte ning aksessuaare – brändi  eesmärk on muuta naha kasutust ja tarbimist jätkusuutlikumaks ning vastutustundlikumaks, rakendades oma tegevuses ringdisaini ja -majanduse põhimõtteid.

Kust te inspiratsiooni ammutate? Elu oma päikseliste hetkede ja tumedate varjudega on ise üks suur inspiratsiooniallikas – pidev muutumine ning uute vajaduste ja võimaluste teke hoiab mõtte teravana, seega senikaua kuni me tootearenduse tiim suudab end hoida vaheldusrikkas keskkonnas, oleme pidevalt ka arendamas ja arenemas.

Mis on üks asi, mis Stella Soomlais stuudio perele alati hea tuju toob?Meie stuudio tüdrukutele toob alati naeratuse näole soe ja positiivne tagasiside. Tunneme rõõmu sellest, mida teeme, ja eriti tore on, kui saame enda tegevuse kaudu tuua rõõmu ka teistele. Kui kiidusõnad veel ringiga meieni tagasi jõuavad, siis on stuudios alati hea olustik garanteeritud.

Mis on Stella Soomlais tuumväärtused, millest juhindute? Meie brändi eesmärk on muuta naha kasutust ja tarbimist jätkusuutlikumaks. Juhindume sellest sihist ka igapäevases tarbimises ja teeme vastutustundlikke valikuid. Austame toote eluiga ja viljeleme aeglast moodi, sellest tulenevalt teeme endast oleneva, et hoida materjale ja valmistooteid ringluses. Kvaliteet, hooldus, parandus ja taaskasutus on selle ringi juures põhilised märksõnad. Meie toodete disaini eesmärk on, et neid oleks lihtne hooldada ja parandada ning seeläbi kestaks läbi põlvkondade.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Väga tihti on ühe jääk teise varandus. Meil jääb näiteks stuudios kottide väljalõikamisest paratamatult üle erinevaid naharibasid ja -juppe, mida me ise ei kasuta. Küll aga on need suurepärane leid lasteaedadele, huviringidele ja töötubadele, kes meisterdavad nahajääkidest toredaid esemeid. 

Üks olulisem valdkond ka on ärikingitused. Pakume kestvaid ärikingitusi – see on valdkond, milles valdavalt liigub palju esemeid, mida saab kasutada vaid korra või jäetakse nad sootuks kusagile tolmu koguma. Püüame selles valdkonnas samuti hoida praktilist ja esteetilist joont, et ka väikekingitused oleksid mõtestatud, vajalikud, leiaksid reaalselt kasutust ja seeläbi jätaksid endast maha väikese jalajälje.

Otsustasid toetada Narva lastetuba, miks just see valik? Heategu on tänuväärne kõigile osalistele – meie jaoks on andmisrõõm väga suure kaaluga. Panustades oma aega ja kontakte lastele paremate kasvamisvõimalustele kaasaaitamisel, on tulevikku vaatav ja oluline. Usume, et teineteise toetamise, üksteise jaoks olemas olemise ja tähele panemise abil saab kasvatada empaatiavõimet kõige ümbritseva suhtes, mille järele tänane maailm januneb.

Stella Soomlais meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Jõhvi kaupluses. Müügitulu toetab Narva lastetuba.

Aitäh hoolimast, Stella Soomlais, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale




Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks