Stella Soomlais paneb hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ja Stella Soomlais kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Stella Soomlaisi meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks, kes on Stella Soomlais

Millega tegeleb Stella Soomlais? Stella Soomlais stuudios disainitakse ja valmistatakse nahast kotte ning aksessuaare – brändi  eesmärk on muuta naha kasutust ja tarbimist jätkusuutlikumaks ning vastutustundlikumaks, rakendades oma tegevuses ringdisaini ja -majanduse põhimõtteid.

Kust te inspiratsiooni ammutate? Elu oma päikseliste hetkede ja tumedate varjudega on ise üks suur inspiratsiooniallikas – pidev muutumine ning uute vajaduste ja võimaluste teke hoiab mõtte teravana, seega senikaua kuni me tootearenduse tiim suudab end hoida vaheldusrikkas keskkonnas, oleme pidevalt ka  arendamas ja arenemas.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Ettevõttena teeme keskonnasõbralikke valikuid igapäevaselt lihatööstuse jääkproduktile ehk nahale uut lisaväärtust andes. Meie disaini eesmärk on, et kotte oleks lihtne hooldada ja seeläbi kestaksid kotid mitte vaid ühe või paar hooaega, vaid oleksid pärandatavad edasi ka põlvkonniti. Seda rõhutame ka oma klientidele, kes saavad meie tooteid tarbides aidata kaasa kiirmoe ja kiirelt kuluvate esemete väiksemale vajadusele.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just seda? Viimased aastad on olnud rasked väga paljude jaoks ja vaimse tervisega tegelemine on eeldus, et me ühiskonnana sellest perioodist tugevamana välja tuleksime. On hea tõdeda, et antud teema pole enam tabu ja sellest räägitakse avameelselt, kuid tööd olukorra parandamiseks on veel väga palju teha – loodame, et meie väike panus aitab natukenegi kaasa.

Stella Soomlaisi meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Balti Jaama kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Stella Soomlais! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks