SÜGISKAMPAANIA

sügiskampaania

Sügiskampaania


Neljandat aastat järjest ühendab sotsiaalne ettevõte Sõbralt Sõbrale käed kodumaiste vastutustundlike ettevõtetega.


Sügiskampaanias osalevad ettevõtted alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad kauba Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu. Nii ei jõua ühe majapidamise jaoks ebavajalikud, kuid korras ja terved asjad prügimäele, vaid leiavad endale uue omaniku ning ühtlasi saab õnnelikuks mõni abivajaja – alguse saab Hoolime Koos ringlus.

Taaskasutus, mis toetab Eesti laste ja noorte heaolu


Lapsed ja noored saavad võimestatud esiteks eesti keele õppe toetamise kaudu erinevate materjalide ja tegevustega Narva sotsiaalmajas tegutsevas lastetoas. Teiseks väljundiks on tasuta nõustamisteenuse pakkumine kuni 19-aastastele noortele Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses.

Ettevõtetel on võimalus valida, kumba projekti nende annetus toetab. Annetatud tooted on müügil kauplustes alates 9. oktoobrist novembri lõpuni ning on tähistatud erimärgistusega.

Ettevõtmise kaudu soovime üheskoos kutsuda teisigi osalema Hoolime Koos ringluses, et edendada taaskasutuse ja heategevuslikku elustiili. 

Projektis osalevad:

Usume, et üheskoos märgates ja hoolides saame luua võimalusi headeks muutusteks. Koostööks kirjuta merle@sobraltsobrale.ee  

Hea eeskuju on nakkav, ühine meiega!


HOOLIME.ALATI.
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks