Talveriided Ukraina pagulastele

Koostöös Eesti Pagulasabiga ja Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplustega kogusime talveriideid kohalikelt omavalitsustelt saadud info põhjal just nendele ukrainlastele, kellel majanduslik olukord kõige kitsam, ja aitasime soojad talveriided ja -jalanõud saada 500 ukraina lapsel üle Eesti. Kõik riided, mis üle jäid, lähevad tasuta jagamisse Tallinnas Punase Ristiku keskusesse. Lisaks me endi poodide meeskondadele tulid appi ka Humana ja Uuskasutuskeskus, mitu jalanõude firmat ja Tallinnas tegutsevad misjonärid.

“Selle projektiga oli küll nii, et alguses ei saanud vedama ja siis ei saanud pidama. Lõpuks saime novembri alguses riidekastid üle Eesti esimese lumesajuga teele. Usume, et nii mõnedki meie kogutud-saadetud riided on tänaseks juba kelgumäele jõudnud ja oma väiksele omanikule rikkalikult talverõõmu saanud pakkuda,”

rääkis tänulikult SA Sõbralt Sõbrale tegevjuht Mirjam Link.

Koos tegutsemine liidab sõnadetagi ja üheskoos saame luua võimalusi headeks muutusteks. Aitäh kõikidele headele partneritele, annetajatele ja vabatahtlikele!

Ostes Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplustest, annetades korras ja puhtaid asju, mida ise enam ei vaja ning vabatahtlikult panustades, toetad abivajavaid lapsi ja peresid.

Hoolime. Alati.Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks