Sõbralt Sõbrale tunnustab vabatahtlikke

5. detsembril on rahvusvaheline vabatahtlike päev, mille eesmärgiks on tuua esile inimesed, kes oma aega andes ja vabatahtlikuna töötades panustavad heategevusse ning loovad positiivseid muutusi ühiskonnas.

Sõbralt Sõbrale kutsus kõik meie imelised vabatahtlikud tänusündmusele, et veeta ühiselt aega pidulikus õhtusöögilauas, kuulda üksteise lugusid, nautida kaunist muusikat bändilt Dreamers ning tunnustada meie superkangelasi.

Vabatahtlikud on päris algusest peale olnud osa Sõbralt Sõbrale ettevõttest. Juba meie esimeses kaupluses oli kauba mahalaadimiseks läbi pisikeste keldriakende tarvis palju abikäsi. Täna tegutseb Sõbralt Sõbrale ettevõttes rohkem kui 70 vabatahtlikku üle Eesti. Meie vabatahtlikud aitavad kaasa taaskasutuskauplustes, turunduses ja sotsiaalprojektides. 

Tänu oma väikestele ja suurtele heategudele muudavad vabatahtlikud maailma ilusamaks paigaks, pannes hoolimise ringlema. Vabatahtlik töö annab positiivset emotsiooni ja vaheldust igapäevasele rutiinile. 

“Osa inimesi käib peale tööd trennis, mina maandan end Sõbralt Sõbrale poes. Tunnen ennast  selles keskkonnas väga hästi.“ – vabatahtlik Laivi.

Meie vabatahtlikud on väga erineva taustaga, samas ühendab neid kõiki supervõime – siiras soov teha head ning luua positiivseid muutusi.

Meie usume, et igaühel on midagi pakkuda, olgu selleks teiste kuulamise oskus, julge pealehakkamine või särav naeratus. Loeb iga üksik tegu, abikäe ulatamine, ükskõik kui suur või väike see ka ei tunduks. Meie usume, et iga väike panus saab tuua suuri muutuseid.

Meil oli südamest hea meel öelda rahvusvahelisel vabatahtlike päeval rohkem kui 6000 abisaaja nimel suur tänu Sõbralt Sõbrale vabatahtlikele, kes on pannud hoolimise ringlema ning läbi selle puudutanud elusid. 

“Vabatahtlikuks olemine tähendab meile palju. Laste ja noorte elud jäävad meie südametesse ja me kanname neid edasi oma mõtetes ja palvetes.” – vabatahtlikud Rutt, Raahel ja Marta.

Aitäh, Sõbralt Sõbrale superkangelased, et saame üheskoos teha võimatu võimalikuks!

Loe vabatahtlikuks olemise võimalustest lähemalt: www.sobraltsobrale.ee/tulevabatahtlikuks

Jaga seda postitust