Saa tuttavaks vabatahtlikuga: Tiina

Loe lähemalt inimestest, kes tegutsevad Sõbralt Sõbrale poodides vabatahtlikena ja põhjustest, miks nad seda teevad.

TIINA

Vabatahtlik peaaegu pool aastat

Tiina aitab alati rõõmsalt sorteerida kaupa ning sätib need ilusasti müügisaali.

Kuidas sattusid Sina Sõbralt Sõbrale vabatahtlikuks?

Pool aastat tagasi sattusin taas Pärnu Sõbra poodi kaema, kas midagi toredat müügil on. Riiulite vahel askeldas kaupa välja pannes mu hea tuttav Malle, kes on samuti vabatahtlik. Lobisesime veidi nagu naised ikka ja jutt läks selleni, et võiksin ka poe meeskonnaga liituda. Minu pisukesele kõhklusele vaatamata vedas Malle mind juhataja kabinetti ning pärast vestlust otsustasin proovida. Pärast paari päeva poes tegutsemist oli kindel – see on just see kamp vahvaid tegusaid inimesi, kes mu elust puudu olid. Suur pluss oli ka see, et saan käia ilma kindla graafikuta just siis, kui vanaema-kohustused lubavad.

Miks oled Sina vabatahtlik?

On olnud puhas rõõm anda oma panus Pärnu poe kauba sorteerimisse ja väljapanekute kujundamisse, mis on klientide rahulolu aluseks. Tore on kliendi suust kuulda rõõmsat hõiget, et just sellist tugitooli, kannu, jakki, peeglit ja nii edasi on ta ammu otsinud.

Millisele inimesele soovitaksid vabatahtlikuks tulla?

Soovitaksin vabatahtliku tööd inimesele, kel on tõesti soov tööd teha ja oma aega panustada, aga ka hea maitse ja huumorimeel ning meeskonnatunnetus.

Ühine meiega ja paneme koos hoolimise ringlema!

Kui oled huvitatud vabatahtlikuks tulemisest, ootame sind heal meelel. 

Loe lähemalt: www.sobraltsobrale.ee/tulevabatahtlikuks 

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks