Saa tuttavaks vabatahtlikuga: Jette-Mari

Loe lähemalt inimestest, kes tegutsevad Sõbralt Sõbrale poodides vabatahtlikena ja põhjustest, miks nad seda teevad.

JETTE-MARI

Vabatahtlikuna toimetamas juba pikka aega, nüüd taas panustamas distantsilt.

Millega Sa igapäevaselt tegeled?

Ma õpin Ameerika ülikoolis Sotsiaalset Ettevõtlust ja Organisatsiooni Kommunikatsiooni. Töötan erinevates turundusvaldkondades.

Kuidas sattusid Sina Sõbralt Sõbrale vabatahtlikuks?

Hoolime Koos laagrite juht kutsus mind laagritesse appi. Nüüd kaugel olles kirjutas mu sõber ja küsis, kas ma saan aidata tõlkimisega. Peale tõlkimist panin end vabatahtlikuna kirja, et saaksin võimalusel veel aidata siit kaugelt.

Miks oled Sina vabatahtlik?

Sõbralt Sõbrale töö noortega on mul nii südames. Ma usun, et sotsiaalsel ettevõtlusel on oluline roll mängida tulevikuühiskonnas ja majanduses. 

Mis on kõige vahvam seik, mis Sul on vabatahtlikuna juhtunud?

Mu lemmikud hetked, mis meelde jäänud, on kindlasti laagrites. Oma väiksemas grupis üksteist lähemalt tunda saamised on olnud erilised, sest seal on igas ettevõtmises sündinud nii palju kulda.

Miks soovitad tulla Sõbralt Sõbrale vabatahtlikuks?

Sõbralt Sõbrale hoolimise ring teeb nii palju head, ja need inimesed kellega Sa kohtud siin, on võrratud. Sõpradega koos lendab aeg kiirelt ja kui tagasi vaatad, saad järsku aru, kui palju Sa õppisid sellel teekonnal. Nii et jah-jah-jah, kindlasti soovitan ka teistel tulla vabatahtlikuks!

Ühine meiega ja paneme koos hoolimise ringlema!

Kui oled huvitatud vabatahtlikuks tulemisest, ootame sind heal meelel. 

Loe lähemalt: www.sobraltsobrale.ee/tulevabatahtlikuks

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Saa tuttavaks vabatahtlikega: Malle ja

Loe lisaks