Sõbralt Sõbrale ja koogipood Mandel

Sõgiskampaania koogipood Mandel

Sõbralt Sõbrale ja koogipood Mandel


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 
Sügiskampaanias osalevad ettevõtted alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja koogipood Mandel kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Koogipoe meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse heaks.

Saame tuttavaks, kes on koogipood Mandel

Millega tegeleb koogipood Mandel
Koogipood Mandel on väike ja kodune kohvik Tähtveres, kus kõik küpsetised valmivad kohapeal usinate pagarite ja kondiitrite käe all. 

Kust te inspiratsiooni ammutate?
Meid inspireerib ennekõike meie külastajate hea tagasiside, mis innustab meid uusi tooteid katsetama ning vanu veelgi paremaks lihvima.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme?
Meie jaoks on keskkonnasõbralikkus väga oluline. Eelistame alati väiketootjate kohalikku toorainet ning suur enamus meie toorainest on Eesti oma toodang. Isegi kui mõne muu riigi jahu või munad oleksid meile kasulikumad, on toodete ökoloogiline jalajälg meile olulisem.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks on teie ettevõtte jaoks oluline teha ühiselt head?
Meie jaoks on heategevus olnud alati südamelähedane teema. Alustades sellest, et mitmed Mandli tooted leiavad tee toidujagamiskappidesse või kirikusse, selle asemel et neid minema visata, lõpetades sellega, et kasutame võimalikult vähesel määral pakendit. Kollektiivselt tuli otsus, et nõustamiskeskuse toetamine kõnetab meid ning on oluline samm kogukonnale.

Koogipoe Mandel meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Annelinna kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Mandel, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks