Sõbralt Sõbrale ja advokaadibüroo WALLESS

walless

Sõbralt Sõbrale ja advokaadibüroo WALLESS


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Sügiskampaanias osalevad ettevõtted alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja advokaadibüroo WALLESS kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. WALLESSi meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Narva sotsiaalmajas tegutseva lastetoa heaks.

Saame tuttavaks, kes on advokaadibüroo WALLESS

Millega tegeleb WALLESS? 
Advokaadibüroo WALLESS enam kui 130-st eksperdist koosnev meeskond pakub kõrgetasemelist piiriülest nõustamist kõigis peamistes õigusvaldkondades. Me tegutseme üle Baltikumi ning meie bürood asuvad Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses.

Kust te inspiratsiooni ammutate?
Kliendid on meie liikumapanev jõud ja motivaator. Seame iga töö keskmesse kliendi, kelle vajadustest lähtuvalt moodustame meeskonna – oleme valmis alati juurde õppima ning pingutama. Õnnestunud projekt või võit kohtus inspireerib seadma uusi eesmärke. Samas on pingeliseks tööks vaja „laadida“ ka ennast. Suurem osa meist on pereinimesed, kelle tugivõrgustik annab nii jõudu kui ka inspiratsiooni. Samuti on meie tiimis nii pühendunud kultuuri- ja spordisõpru kui ka poliitikahuvilisi.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? 
Püüame oma büroo tegevuses juhinduda rohelise kontori põhimõtetest (meile on väljastatud Rohelise Kontori sertifikaat) nt korraldame palju kohtumisi üle veebi, hoiame väljaprinditavate dokumentide hulga minimaalsena ning hoidume ettevõttesisesest bürokraatiast, sorteerime prügi ja taaskasutame nõusid.
Meile meeldib eelistada keskkonnasõbralikku ja kodumaist, olgu see siis ärikingituste või muude toodete ja teenuste valikul. Samuti eksponeerime oma advokaadibüroo seintel üksnes Eesti kunstnike töid.

Te otsustasite toetada Narva lastetuba, miks on teie ettevõtte jaoks oluline teha ühiselt head?
Lähtume põhimõttest, et kes saab, see aitab – meist igaüks võib sattuda hätta ning vajada tuge. Meil on tavaks saanud panustada erinevatesse heategevuspojektidesse nii erialaselt kui ka annetuste näol. Näiteks teeme annetusi Kiusamisvabale Koolile, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile, Eesti Vähiravifondile „Kingitud elu”, Ukraina riigile, samuti oleme korraldanud Ukraina ja Eesti laste ühisürituse koos kingitustega. Aeg-ajalt oleme pakkunud tasuta õigusteenust oma elu alustavatele lastekodulastele. 
Erialaselt pro bono toetame parvlaeval Estonia hukkunute omaste poolt loodud SA Mare Liberum nõukogu tegevust ning Tartu Ülikooli Lastefondi nõukogu tegevust.

WALLESSi südameasjaks on ka õigustudengite õpingute toetamine, nt juhendame Willem C Vis noorte väitluskonkursil osalejaid, mitmeid Eesti harjutuskohtuid ja tudengiorganisatsioone, pakume üliõpilastele regulaarselt võimalusi töövarjupäevadeks, erialasteks seminarideks ja õiguspraktikaks.

Ka asjade taaskasutus kui osa keskkonnahoiust on meile südamelähedane. Oleme osalenud oma büroohoone taaskasutuskampaaniates. Sõbralt Sõbrale on just selline algatus, kus saame kaasata kogu oma tiimi ning suunata suure hulga riideid, nõusid jm esemeid hea eesmärgi nimel uuesti kasutusse.  

Advokaadibüroo WALLESSi meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Rakvere kaupluses. Müügitulu toetab Narva lastetuba.

Aitäh hoolimast, WALLESS, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks