Sõbralt Sõbrale ja Liisi Koikson

Sõbralt Sõbrale ja Liisi Koikson


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Sügiskampaanias osalejad alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ja toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja laulja Liisi Koikson kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Laulja Liisi Koikson annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja, nende esemete müügist saadud tulu läheb Narva lastetoa heaks.

Saame tuttavaks, kes on Liisi Koikson

Millega tegeleb Liisi Koikson? Olen laulja ja mul on rõõm koostööd teha Eesti muusikute koorekihiga, aeg-ajalt kirjutan ka mõne uue laulu, aga meeldib ka teiste loomingut tõlgendada. Muusikast väljaspool olen ema oma kahele armsale tütrele.

Kust Sa inspiratsiooni ammutad? Looduse ilust, inimolemuse kummalisusest, eeskujude tarkadest väljaütlemistest ja oma lastest.

Mis on üks asi, mis Sulle alati hea tuju toob?Kui õhtu lõpuks saab magavate laste toast välja hiilida. 

Mis on teie tuumväärtused, kuidas olla taaskasutuse mõtteviisiga oma lastele eeskujuks? Austada teisi, aga eelkõige ennast. 
Saadame mänguasju ja riideid teisele ringile ja räägime, et mõni teine laps saaks neist veel palju rõõmu. 

Sa otsustasid toetada Narva lastetuba, miks just see valik? Toetan seekord Narva lastetuba. Toetada tahaks muidugi kõiki, aga hetkel näen kõrvalt, kui habras ja kõige himuline on laps oma esimestel aastatel. Kui minu väike tugi aitab seda aega veidi paremaks muuta, on see suur asi. Tulebki vist meeles pidada, et andes kas või natuke saab igast natukesest juba natuke rohkem. 

Liisi Koiksoni annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Rapla kaupluses. Müügitulu toetab Narva lastetuba.

Aitäh hoolimast, Liisi Koikson, Sinu hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks