Sõbralt Sõbrale ja Glassense

Sõbralt Sõbrale ja Glassense


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Kampaanias osalevad ettevõtted alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja Glassense meeskond kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Glassense meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse heaks.

Saame tuttavaks, kes on Glassense

Millega tegeleb Glassense? Glassense on suurim klaaspakettide, fassaadide ja interjöörile klaasilahendusi pakkuv tootja Baltikumis ja Põhjamaades. Meie missioon on luua energiatõhusamaid hooneid.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Me panustame keskkonnahoidu läbi selle, et kasutame oma sisendmaterjale tootmisprotsessis maksimaalselt ära. Hea näide on klaasijäägi suunamine tagasi toorklaasi tehasesse. Oluline on ka klientide nõustamine klaasilahenduste valikul, et hooned oleksid energiasäästlikumad ja mugavad.

 Otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just see valik? Vaime tervis on meie jaoks oluline teema, millele pöörame oma ettevõttes samuti tähelepanu. Heategevusprojekt on viis märgata teema olulisust ühiskonnas laiemalt ja samas hooliv võimalus teha head keskkonnale ning anda asjadele uus elu. See on väike samm, mille mõju mõne noore vaimse tervise heaks võib olla väga suur.

Glassense meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Mustamäe ja Põlva kauplustes. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Glassense, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Saa tuttavaks vabatahtlikuga: Eda Praktikakoht, mis

Loe lisaks