Kasak Solutions paneb hoolimise ringlema!

Sõbralt Sõbrale ja Kasak Solutions kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Kasak Solutions meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Saame tuttavaks, kes on Kasak Solutions

Millega tegeleb Kasak Solutions? 
Ketlin: Meie hingeasjaks on arendada ettevõtete meeskondi ja seda selliselt, et õiged inimesed leiaksid ise meie kliendid üles. Meie visioon on, et Kasak Solutions on personaliteenuste valdkonna innovaator ja meeskondade arendaja number üks Eestis. 
Elina: Arendame Eesti juhtimiskultuuri. 
Sophia: Meie tööks ei ole vaid töötajate leidmine, vaid see on talentide ja ettevõtete kokkutoomine rätsepatöö alusel. Meie eesmärk on pakkuda inimestele võimalust rakendada oma potentsiaali seal, kuhu nad sobivad nii oma oskustelt, teadmistelt, isiksuselt kui ka väärtustelt. Et kokku saaks ideaalne „match“.

Kust te inspiratsiooni ammutate?
Betty: Kindlasti ammutan inspiratsiooni oma kolleegidelt ja elust enesest. Kõigi tarkuste ja teadmiste õigesse paika loksumine ehk „ahhaa“ hetked tekivad aga tihtilugu looduses olles – kõnniringidel või üksi aias toimetades. Siis on mõte vaba ning õhku ja ruumi uutel taipamistel tulla. 
Laura: Mina saan inspiratsiooni ettevõtete kogemustest. Kui saad aru, et mingis ettevõttes on midagi väga valesti, siis tuleb neid aidata ja loovalt neile lahendus leida.  
Merje: Väga palju inspireerivad mind minu ümber olevad inimesed, kellelt on alati palju õppida ja kes panevad mind ennast samuti rohkem arenema.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? 
Ketlin: Minu jaoks algab keskkonnasõbralike sammude tegemine iseenda eest hoolitsemisega ja mul on hea meel, et meie meeskonnas on inimesed, kes väga armastavad tervislikke eluviise. Mis puudutab keskkonna säästmist, siis mina näiteks sorteerin prügi ning mõtlen läbi nädala menüü. See aitab vältida toidu äraviskamist. Harime, koolitame ning jagame üksteisele nippe, kuidas olla mõistlikud tarbijad.
Betty: Meie peres on tavaks riiete ringlus. Ikka saavad minu lapsed õe laste riided, ka jalgrattad, mänguasjad jne. Samuti meeldib mulle vahel vanadele mööblitükkidele uut elu anda.
Laura: Mina elan Küprosel – siin on keskkonnasõbralikkus täiesti tundmatu teema, sellega ei tegeleta absoluutselt. Kuna minu jaoks on keskkonnasõbralikkus hingeteema, siis oleme soetanud endale veemasina, et ei peaks pudelivett jooma (kraanivesi pole siin ka joodav) ehk siis meil ei teki pea üldse pudeliprügi. 
Sophia: Kasutan liikumiseks enamasti ühistransporti või oma lemmik kergliiklusvahendit jalgratast. Samuti hoian silma peal sellel, et tarbiksin tooteid ja teenuseid oma vajaduste põhiselt – ületarbimine on üks suurimaid meie aja probleeme.

Te otsustasite toetada projekti “Uks Unistuste Suunas”, miks just seda? 
Ketlin:
Ma tean, et paljud pered ei saa enda lastele lubada trenne, huviringe või muud laste arenguks olulist. Lihtsalt raha napib, aga iga laps vajab arendamist ja nii mõnegi lapse sees on peidus eriline talent. Toon ühe näite enda perest: väikene algklassipoiss oli väga hea jooksja ja kool tahtis teda saata pidevalt jooksuvõistlustele, aga poisi perel ei olnud võimalik osta selliseid jooksujalatseid nagu lapsel tarvis oli (peres oli viis last ja lihtsalt raha ei jätkunud). Õnneks õpetajad koolis nägid poisis suurt talenti ja talle osteti kooli poolt sobilikud jooksujalatsid. Ma usun, et selliseid lapsi, kes vajavad märkamist, on meil palju. Heategevusliku projektiga saame aidata kaasa sellele, et taolises olukorras olevate laste vajadused saaksid märgatud ning lapsed saaksid neile olulise toetuse.
Angelika: Kõigil ei ole võrdseid võimalusi ja taolises projektis osalemine on üks hea viis, kuidas noori toetada.
Merje: Mulle meeldib head teha, kuid tihti ei jõua minuni info selle kohta, kus vajatakse abi ja kuidas saab aidata. See projekt jõudis meieni ja rõõm oli see lihtsalt vastu võtta.
Elina: See projekt jõudis ise meieni ja see mulle enim meeldibki. Heategevusega tegelen veidi ka omal initsiatiivil ja püüan alati aidata, kui võimalust on. Usun, et kõik peaksid seda tegema.  
Sophia: Olen liigutatud, et meil on võimalus sellest projektist osa võtta, sest kõik noored on väärt võimalust oma talentide arendamiseks.

Kasak Solutions meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Kuressaare kaupluses. Müügitulu toetab projekti“Uks Unistuste Suunas”.

Aitäh hoolimast, Kasak Solutions! Hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust