DIY: Vanast pildiraamist uus perekonna lugemisplaan.

Meisterda vana pildiraami sisse uus lugemisplaan, kuhu saab märkida üles kogu pere aasta jooksul loetud raamatud. Lugemisplaani värvimine on lõbus tegevus lastele, aga vähemalt sama heaks inspiratsiooniks täiskasvanutele. 

Projektiks vajamineva soodsa pildiraami leidsin Sõbralt Sõbrale poest. Ostes toetad noortele psühholoogilise abi pakkumist (loe lähemalt Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskusest)ja raskustesse sattunud peresid (loe lähemalt meie heategevusprojektidest). Nii saad teha head nii loodusele kui ka abivajavatele inimestele.

  1. Leia sobiv lugemisplaan. Mina kasutasin seda, aga plaani võib muidugi ka ise kujundada või joonistada. Minu valitud plaanil saab värvida ära ühe täpikese iga päeva kohta, millal raamatut lugesid. Kui raamat läbi, saad kirjutada selle nime plaanile üles ja värvida raamatu ära.
  2. Lasin A3 suuruses lehe kohalikus kirjatarvete poes välja printida. 
  3. Seadsin sammud Sõbralt Sõbrale poodi, kus valisin välja sobiva suurusega pildiraami.
  4. Eemaldasin klaasi ja värvisin raami Fusion värvi jääkidega, mis teistest projektidest üle olid jäänud. 
  5. Liimisin lugemisplaani pildiraami tagusele, sest klaasi enam ette ei pannud. 

Olemas! Plaani võib täita kogu perega, võttes iga lugeja jaoks kasutusele eraldi värvi. Kui tegu on suurte lugejatega, võib muidugi igale pereliikmele oma plaani teha.

Kui oled oma pere lugemisplaani valmis saanud, jaga oma meistriteost meiega, märkides postituse juurde #sõbraltsõbrale. Meie usume, et hea eeskuju on nakkav!

Jaga seda postitust