Sõbralt Sõbrale tähistab 25. sünnipäeva

Augustis tähistame oma 25. sünnipäeva! Oleme südamest tänulikud oma ägedale meeskonnale, suure südamega partneritele ning headele inimestele, kes on annetanud korras ja puhtaid asju, tulnud vabatahtlikuks või ostelnud meie kauplustes – üheskoos saame luua võimalusi headeks muutusteks!

“Meelis Kibuspuu seatud eesmärk müüa miljoni krooni eest kasutatud asju ning märgata kogukonda enda ümber, on tänaseks kasvanud suuremaks, kui keegi oleks unistada julgenud. Ja seda kõike tänu inimestele, kes on  ühinenud meie missiooniga ning tulnud vabatahtlikuna appi või annetanud korras ja puhtaid asju, mida ise enam ei vaja või teinud oma ostud meie kauplustest. Ja see on päris eriline ja tähistamist väärt! “ räägib kaupluseketi tegevjuht Kaspar Nummert.

Sünnipäevakuul tahame esile tuua projekti “365 sünnipäeva”, mille kaudu toetatakse lapsi, kellel ei ole peamiselt majanduslikel põhjustel võimalik sünnipäeva tähistada. Meie usume, et iga elu on tähistamist väärt! Ostes augustis Sõbralt Sõbrale kauplustest toetad projekti “365 sünnipäeva”.

Lisaks paneme välja meie neljas kaupluses Hoolime Koos projektide ja Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse lugudest väikese näituse, kuidas iga ost, iga annetus, iga vabatahtlik panus on puudutanud kellegi elu ja sellega tahame öelda kõikidele headele inimestele “AITÄH!”

Ja loomulikult ei puudu ka üllatused! Selleks et üllatustest osa saada jälgi meie sotsiaalmeedias – instagram ja facebook.

Kohtume kauplustes!

#sõbraltsõbraleJaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks