Hoolimist täis tarkusepäev

Nii nagu varasemalt, oleme ka tänavu sügisel valmistanud koolipakke nendele lastele ja peredele, kellel on õppeaasta algus suuremate väljaminekute tõttu eriti keeruline. Heade ja hoolivate kontaktinimeste abiga rändas üle Eesti koolilasteni 475 rikkaliku sisuga koolipakki ja need toimetatakse isiklikult peredesse koos tervituskaardi ja väikse maiustusega.

Toekatest koolipakkidest läks teele 1-4 klass 208 pakki ja 5-9 klass 267 pakki, 100 pakki Ukraina lastele.

Peamiselt on pakke jaganud inimesed kogudustest, sotsiaaltöötajad, meie vabatahtlikud ja kontaktisikud või kes Sõbralt Sõbrale kodulehe kaudu mõnest abi vajavast lapsest meile teada andsid.

Pakkide saamine oli paljudele suureks üllatuseks ja puudutas südameid.

“Aitäh,  sain  koolipakid  kätte!  Hakkan  sel nädalal  jagama  ja  peredesse  viima.  Kui  ma  esimese  kasti  avasin  ja  tuttuut tumedat seljakotti nägin, siis oli mul nii suur rõõm, nagu oleksin ise jõuluvanalt kingituse saanud. Ma väga loodan, et teismelisele poisile see meeldib. Teil on ikka väga tore töö – saate teistele rõõmu valmistada.”

“Ta oli tõesti õnnelik ja samas ka nutu äärel. Pakid jõudsid õigesse kohta. Suured tänud teile!!”

“Suur, suur tänu pakkide eest. Lapsed on väga rahul ja eriti tore on see, et igal ühel on oma pakk.”

Oleme südamest tänulikud igale abikäele, kes aitasid panna hoolimise ringlema ja igal koolipakil oma koolijütsini jõuda. Meie usume, et iga väike panus saab viia suurte muutusteni!

Ostes, annetades ja vabatahtlikuna panustades, toetad abi vajavaid lapsi, noori ja peresid. Üheskoos loome võimalusi headeks muutusteks.

Hoolime. Alati.

Jaga seda postitust