Sõbralt Sõbrale ja Star Cloud OÜ

Star Cloud OÜ, sügiskampaania

Sõbralt Sõbrale ja Star Cloud OÜ


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Sügiskampaanias osalejad alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja Star Cloud OÜ kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Star Cloud OÜ meeskond annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse heaks.

Saame tuttavaks, kes on Star Cloud OÜ

Millega tegeleb Star Cloud OÜ? 
Star Cloud OÜ on ettevõte, mille südameasjaks on võimaldada lastele parimaid võimalusi õppimiseks. Oleme loonud ja arendame usinalt edasi digitaalse õppevara keskkonda Opiqut. Opiqust leiab üle 430 riikliku õppekavale vastava digiõpiku Eesti juhtivate kirjastajate ja sisuloojate poolt. 

Opiqut kasutatakse nii koolides kui ka kodudes. Lisaks klassiruumis õppetöö interaktiivsemaks muutmisele on Opiq abiks ka välismaal tegutsevatele Eesti koolidele ning näiteks koduõppel olevatele lastele. Tutvu Opiqu võimalustega ja teoste varamuga siin  https://www.opiq.ee/Catalog. Opiqus ei ole ainult tasulised teosed, vaid leidub rohkelt materjale ka tasuta uurimiseks. Valides Opiqu varamus paketi „Tasuta”, saad täieliku juurdepääsu koguni 61 teosele.

Meid liidab aga ühine soov ja eesmärk, et Eesti ja ka teiste riikide lapsed saaksid suurepärase hariduse. Usume, et õppimine peab olema tore ja rõõmu pakkuv teekond. Seetõttu on Opiq ka paindlik – meie tarkvara saab kasutada ükskõik millises nutiseadmes, ükskõik mis ajal ja kohas. Oluline on vaid internetiühendus. Opiq tegutseb lisaks Eestile veel Keenias, Leedus, Soomes, Kasahstanis ning Ugandas.

Kust te inspiratsiooni ammutate?
Meid inspireerivad noored ning lapsed. Suurem osa meie meeskonnaliikmetest on ühtlasi ka lapsevanemad. Samuti inspireerivad meid meie töös õpetajad ning koostööpartnerid, kellel on lennukad ideed ja avatud meeled!

Lisaks on meil kõigil loomulikult omad toredad hobid, mis meid inspireerivad. Näiteks meeskolleegid on meil väga sportlikud, tegeletakse surfiga, vormeliga, jõusaalis käiakse raskusi tõstmas ning meie tegevjuht osaleb isegi triatlonidel! Meie seas on reisi-, raamatu- ja filmisõpru. Ühtse meeskonnana armastame aga inspiratsiooni ammutada hoopis loodusmatkadel!

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme?
Keskkonnasõbralikkus tuleb meile pigem loomulikult, sest hoolime endast, endale kallitest inimestest ja keskkonnast. Ettevõttena proovime olla samuti võimalikult keskkonnasäästlikud. Päris paljud meist eelistavad liigelda kas jalgsi või rattaga. Rataste jaoks on meil isegi eraldi uhke ja turvaline parkla Tallinna kontorihoone sisehoovis. Eeskujuliku ettevõttena sorteerime prügi ning meie kontorist leiab mööbliesemeid, mis on tegelikult oma teisel ringil. Seetõttu oli meist osa jaoks väga loomulik osaleda ka Sõbralt Sõbrale algatuses.

Meie Content Management Systems juht on kõigile kontoris suureks eeskujuks ja nakatab teisigi enda pakendivaba elustiiliga. Näiteks tänu talle leiab meie kontorist ühtelugu kaalukomme, pähkleid ja klaaspudelis piima, mida saab kohvile valada.

Te otsustasite toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just see valik?
Koostöö sai alguse tegelikult meie kolleegi initsiatiivist, kes uuris, kas meil ei oleks huvi seda algatust toetada. Seejärel uurisime lisa Sõbralt Sõbrale kaupluste kohta, pidasime omakeskis nõu ning otsustasimegi oma pisikese panuse anda. Lisaks kõnetab meid noorte vaimne tervis, seetõttu eelistasime toetada enda annetusega Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust. Vaimse tervise ja üleüldise heaolu edendamine on nii oluline, et meil oleksid inimesed õnnelikud ja terved! 

Star Cloud OÜ meeskonna annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Pärnu kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Star Cloud OÜ, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbrale
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks