Sõbralt Sõbrale ja Marianne Leibur

Marianne Leibur

Sõbralt Sõbrale ja Marianne Leibur

 

Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 

Sügiskampaanias osalejad alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja laulja Marianne Leibur kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Laulja Marianne Leibur annetas korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja. Nende esemete müügist saadud tulu läheb Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuse heaks.

Saame tuttavaks, kes on Marianne Leibur

Millega tegeleb Marianne Leibur? Loon ja esitan muusikat. Hetkel õpin Helsingis Sibeliuse Akadeemias jazz laulu eriala ning olen aktiivselt solisti rollis erinevates koosseisudes. 

Kust te inspiratsiooni ammutate? Inspiratsiooni ammutan enda igapäevasest elust. Tung midagi kirjutada tekib erinevate kogemuste ja hetkede tõukel.

Kuidas teha keskkonnasõbralikke samme? Keskkonnasõbralik samm on vast see, kui katsud teadlikult vähem raisata ja tarbida. Kasutad asju mitu korda, ostad teise ringi riideid, eelistad liikumisel jalgu ning rattaid autole. Selle asemel, et tarbeeset, kodumasinat või muud säärast rikke korral ära visata, on võimalik neid asju sageli lihtsasti korda teha ja uuele elule aidata. 

Otsustasid toetada Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, miks just see valik? Toetan heategevusprojekti, sest selle kaudu elavad asjad, millel on endiselt tublisti ressurssi, oluliselt kauem. Ja keegi, kes neid asju vajab, saab sellest tõenäoliselt rõõmu tunda. Taaskasutus lihtsalt ongi õigem ja säästlikum kui mõtlematu äraviskamine. 

Ma tahaks väga julgustada kõiki noori olema julgemad oma muresid ja rõõme jagama. See on ülioluline, et igaühel oleks keegi, kelle poole pöörduda igas küsimuses ja kui seda isikut pole lähedalt võtta, siis toetangi hea meelega Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust, kuhu iga noor on oodatud! 

Marianne Leiburi annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Keila kaupluses. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskust.

Aitäh hoolimast, Marianne Leibur, Sinu hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks