Sõbralt Sõbrale ja Anna & Erki Pärnoja

Sõbralt Sõbrale ja Anna & Erki Pärnoja


Sügiskampaania raames on Sõbralt Sõbrale kauplustes eriväljapanekud, mis sündinud koostöös Eesti vastutustundlike ettevõtete ja tuntud inimestega. 
Sügiskampaanias osalejad alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kodudest, toovad annetuse Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad seeläbi Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu.

Sõbralt Sõbrale ja muusikud Anna & Erki Pärnoja kutsuvad üheskoos hoolima keskkonnast ning märkama inimesi meie ümber. Muusikud annetasid korras ja terveid asju, mida ise enam ei vaja, nende esemete müügist saadud tulu läheb Narva lastetoa heaks.

Saame tuttavaks, kes on Anna ja Erki Pärnoja

Millega tegelevad Anna ja Erki Pärnoja?
Oleme vabakutselised muusikud, kelle elu on punutud muusika ning loomingu ümber. Naljaga võib öelda, et oleme koos nii bänd kui ka perekond, sest lisaks muusikale ühendavad meid ka kaks imetoredat last.

Kust te inspiratsiooni ammutate?
Elu ise, kõigis enda värvingutes, on alati esmaseks inspiratsiooniks. Inspireeriv on ka sisemine tänutunne, ilu ja õnne tajumine väikestes ning lihtsates asjades.

Mis on üks asi, mis teile alati hea tuju toob?
Hea tuju toob enda lähedaste õnnelikuna nägemine, kuuluvus- ja lähedustunne ning südamerahu. Oma laste kallistamine muidugi kõige selle krooniks. 

Mis on teie tuumväärtused, kuidas olla taaskasutuse mõtteviisiga oma lastele eeskujuks?
Usume, et kõige alus on usaldus, ausus ja andestamine. 
Meie lapsed on tõesti pisikesest peale meie kõrvalt näinud, et taaskasutamine elustiilina on täiesti tavaline asi. Nipp ilmselt ongi see, et tuleb teadvustada, et kõik, mis meie täiskasvanutena teeme, kujundabki laste edasise maailma. Proovime esmalt enda tegevusega ning märkamise ja selgitamise läbi ka lapsi samas suunas juhtida.

Te otsustasite toetada Narva lastetuba, miks just see valik?
Otsustasime sel korral toetada Narva lastetuba ning hea tädi Niina tegemisi. On ülioluline, et lapse elus oleks kas või üks turvaline täiskasvanu, keda ta saab täielikult usaldada ning kes temasse usub. See võib olla lapse jaoks elumuutev!  Tundub, et tädi Niina on paljude Narva lastetoas käivate laste jaoks just see üks inimene, kes nende elu helgemas suunas muuta võib!

Anna ja Erki Pärnoja annetatud kaup on müügil Sõbralt Sõbrale Viljandi kaupluses. Müügitulu toetab Narva lastetuba.

Aitäh hoolimast, Anna ja Erki Pärnoja, teie hea eeskuju on nakkav!

Ühine meiega #sõbraltsõbraleJaga seda postitust