Saa tuttavaks vabatahtlikuga: Laivi

Loe lähemalt inimestest, kes tegutsevad Sõbralt Sõbrale poodides vabatahtlikena ja põhjustest, miks nad seda teevad.

LAIVI

Vabatahtlikuna toimetanud paar kuud

Laivi aitab kauba sorteerimisel ning sätib müügisaali imeilusaid väljapanekuid.

Kuidas sattusid Sina Sõbralt Sõbrale vabatahtlikuks?

Igapäevaselt töötan krediidivaldkonnas. Otsustasin aasta alguses võtta ette midagi uut. Soovisin vabatahtlikuna olla kellelegi abiks. Sõbralt Sõbrale oli mulle juba varem silma jäänud, olen olnud Rakveres selle poe sage külastaja. Ja tahtsin vabatahtlikuna proovida hoopis midagi muud, kui varasemalt olen teinud.

Miks oled Sina vabatahtlik?

Minu jaoks on oluline, et saan enda aega pühandada teiste abistamisele. Osad inimesed käivad trennis peale tööd, minu maandamine toimub Sõbralt Sõbrale poes. Tunnen ennast väga hästi selles keskkonnas. Imelised kolleegid ja kliendid ümbritsevad mind seal, tegemist ei ole tavalise poega. Olen abistamas 2 korda nädalas, peale enda tööpäeva 1,5 h ja see on mulle meditatsiooni eest.

Mulle väga meeldib, et sorteerimise käigus käib minu käest läbi mitmed väga antiiksed ja nostalgilised asjad. Nende asjadega kohtumine äratab mälestusi ja viib ajas tagasi.

Miks soovitad tulla Sõbralt Sõbrale vabatahtlikuks?

Kindlasti soovitan inimestele proovida tööd vabatahtlikuna. Eriti soovitan seda proovida Sõbral Sõbrale poes. Aidata kaasa teiste abistamisele on lihtsalt imeline tunne.

Ühine meiega ja paneme koos hoolimise ringlema!

Kui oled huvitatud vabatahtlikuks tulemisest, ootame sind heal meelel. 

Loe lähemalt: www.sobraltsobrale.ee/tulevabatahtlikuks

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke ülestõusmispühi! Related posts: HUUM paneb hoolimise ringlema! Vähem jõulustressi,

Loe lisaks