Abieluseminar paaridele TUNDLIKUD TEEMAD PAARISUHTES

Abieluseminar paaridele TUNDLIKUD TEEMAD PAARISUHTES

 

7. mail kell 16-20

Tartu Risttee koguduses Kaunase pst. 9a.

Igas paarisuhtes on teemasid, millest tahaks või oleks vaja avameelselt rääkida, kuid puudu jääb kas julgusest või oskustest, vahel ka mõlemast. Niisugused tundlikud teemad võivad olla näiteks rahateema, kehakaalu, lastekasvatuse või läheduse ja seksiga seotud teemad. Tundlikud teemad on olulised ja nendest mitterääkimine tekitab sama palju pingeid kui tüliks kiskunud vestlus.

Staažikas paariterapeut Keith Edwards õpetab paaridele, kuidas käsitleda paarisuhtes emotsionaalselt keerulisi teemasid.Keith Edwards, Ph.D., on üle 40-aastase kogemusega litsenseeritud paariterapeut, Biola kristliku ülikooli emeriitprofessor, kliiniline psühholoog. Ta on viinud läbi abieluseminare USA-s, Euroopas, Aafrikas ja Aasias. Keith on olnud abielus üle 55 aasta, tal on 3 täiskasvanud last ning 6 lapselast.

Koolitus on ingliskeelne, soovi korral tõlge eesti keelde. 

Lastele hoiuvõimalus.

Osalustasu paaridele on 10 eurot. Kanda arvele: EE142200221034828231 (Tartu Kristlik Risttee Kogudus, “paarisuhtekoolitus”)

Koolitusele saab registreeruda kuni 4. mai.

Jaga seda postitust

Kingituste aeg

Kingituste aeg Detsember on kindlasti paljude jaoks nii kingituste tegemise kui saamise aeg. Võib-olla sellega kaasneb ka omajagu

Loe lisaks