Tervisliku enesehinnangu kasvukoht

Tervisliku enesehinnangu kasvukoht


Tervisliku enesehinnangu kasvukoht alustab 7.veebruaril ning kestab 22.maini. Kohtutakse kaks kord kuus kolmapäeviti 17.30-19.30 Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses (Lai 23, Tartu)

Miks on vaja enesehinnangu teemaga tervislikult tegeleda?
Enesehinnanguga tegelemine on oluline, kuna sellest sõltub, kuidas tuleme toime kogu ülejäänud maailmaga. Madal enesehinnang muudab meid jõuetuks, väljakutseid vältivaks ja võib viia lausa iseend kahjustavate käitumismustriteni. See toob omakorda kaasa erinevaid probleeme, nt pidev koolist ja töölt puudumine, kiusamine, erinevad sõltuvused, enesevigastamine, ärevus, meeleoluhäired ja häiritud söömine. 

Hea suhe iseendaga loob aluse headeks suheteks lähedaste, sõprade, töö- ja koolikaaslastega. Lisaks võimaldab tervislik enesehinnang väärtustada end piisavalt, et tagada endale tervislik eluviis, piisav puhkus ja uni ning eneseteostus. Eelpool toodud faktorid on nii hea vaimse tervise märgid kui ka kaitsetegurid.

Kellele on tervisliku enesehinnangu kasvukoht mõeldud?
Naistele vanuses 16-23a. kelle minapilt takistab elamast julget, enesekindlat ja aktiivset elu.

Mida sisaldab tervisliku enesehinnangu kasvukoht?
Tervisliku enesehinnangu kasvukoht sisaldab üheksat kohtumist (kaks tundi kahel korral kuus kolmapäeviti). 

Igal korral on programmiga seotud alateema, mille juhatab sisse inspireeriv kõneleja. Teemaosad on inspireeritud Geri Scazzero raamatust “The Emotionally Healthy Woman”, Switch Research psühholoogide poolt koostatud töövihikust “The Self-Love Journal” ning kõnelejate endi elukogemustest. 

Lisaks sööme ühiselt ja võtame aega isiklikuks reflekteerimiseks ning rühmaaruteludeks. Iseenda väljakutseid kõigi kuuldes jagama ei pea, kuid soovi korral on selleks võimalus.

Mis on kasvugrupi eesmärk?
Tervisliku enesehinnangu kasvugrupis osalemine loob võimaluse toetavas keskkonnas ehitada üles tervislik minapilt ning näha end ning ümbritsevaid inimesi lootusrikkas valguses. Anname enda poolt kõik, et iga osaleja tunneks end turvaliselt ja hoitult. 

Tervislik minapilt võimaldab meil enesele keskendumise asemel suhestuda ümbritseva maailmaga nii, et kõlama jääb austus ja armastus kõigi suhtes.

Mis osalemine maksab?
Osalemine on 16-23 aastastele naistele tasuta.
Tasuta osalemist toetavad Sõbralt Sõbrale ja EEKBK Liit

Kui soovid saada oskusi ja teadmisi, kuidas enda ja ümbritseva maailmaga sõbralikult, kaastundlikult ja tervislikult toime tulla, siis oled väga oodatud!

Grupp alustas 7. veebruaril, kuid huvi korral on võimalik veel liituda 20. veebruarini.
Küsimuste korral kirjuta mari@sobraltsobrale.ee

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks