Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, mis soovib luua võimalusi headeks muutusteks. Eestisse on saabunud sõjapõgenikke Ukrainast, kes vajavad mitmesuguseid eluks vajalikke asju (riided, jalanõud, toit, ajutise kodu jaoks sisustus jne). Meie koostööpartneriteks on Eesti Pagulasabi, kohalikud omavalitsused ja kogudused.

Toeta Eestisse saabuvaid põgenikke:

VABATAHTLIKUNA:

Kui soovid liituda meie vabatahtlikega ja toetada Eestisse saabuvaid põgenikke, võta ühendust ukraina@sobraltsobrale.ee

FINANTSILISELT:

  • Saaja: Sihtasutus Sõbralt Sõbrale
  • Arveldusarve: Swedbank IBAN: EE742200221024680175
  • Selgitus: Ukraina toetuseks

“Me tundsime väga sooja vastuvõttu, ilma liialdamata, me tundsime koduselt. Meid aidati ja toetati igati ning anti ka head nõu. Te olete suure südamega inimesed, siirad ja hoolivad. Te olete saanud osaks meie perest. Kogu armastuse ja austusega soovime, et las kõik hea tuleb teile kuhjaga tagasi.”  Anastasia lastega

Sõbralt Sõbrale kauplused võtavad vastu korras ja puhtaid annetusi, me ei kogu ega hoia annetusi eraldi sõjapõgenike heaks, vaid need lähevad müüki. Abivajajaid (sh sõjapõgenikke) aitame alati vajaduspõhiselt .

Sõbralt Sõbrale kauplustesse toodud annetuste üle peame eraldi müügiarvestust ning saadud vahendid suuname heategevuseks. Nii saab alguse Hoolime Koos ringlus, mille abil aitame puudustkannatavaid peresid, lähtudes nende konkreetsetest vajadustest ning vaimse tervise edendamist.

Meie usume, et iga väike panus saab viia suurte muutusteni!

Hoolime. Alati.

Lisainfo: ukraina@sobraltsobrale.ee

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks