Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke - Sõbralt sõbrale

Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke

Vajan abi

Taotlusvormi kaudu saadud krediit kehtib kauplustes 3 kuud. Vastuse ooteaeg on hetkel kuni 4 tööpäeva. /Термін дії отриманого кредитного коду закінчиться через 3 місяці. час очікування відповіді наразі до 4 робочих днів.

Sõbralt Sõbrale on sotsiaalne ettevõte, mis soovib luua võimalusi headeks muutusteks. Eestisse jõuab järjest enam sõjapõgenikke Ukrainast, kes vajavad mitmesuguseid eluks vajalikke asju (riided, jalanõud, toit, ajutise kodu jaoks sisustus jne). Meie koostööpartneriteks on Eesti Pagulasabi, kohalikud omavalitsused ja kogudused.

Toeta Eestisse saabuvaid põgenikke:

VABATAHTLIKUNA:

  • humanitaarabi korraldada abivajajateni;
  • edaspidi tugiisiku, hingehoidja, meditsiinitöötaja, tõlgi, lapsehoidja, juuksurina;
  • korraldada tegevusi gruppidele, nt tugigrupp, lasteüritused jm.

Kui soovid liituda meie vabatahtlikega ja aidata korraldada abi saatmist Ukrainasse või toetada Eestisse saabuvaid põgenikke, võta ühendust ukraina@sobraltsobrale.ee

FINANTSILISELT:

  • Saaja: Sihtasutus Sõbralt Sõbrale
  • Arveldusarve: Swedbank IBAN: EE742200221024680175
  • Selgitus: Ukraina toetuseks

Sõbralt Sõbrale kauplused võtavad vastu korras ja puhtaid annetusi, me ei kogu ega hoia annetusi eraldi sõjapõgenike heaks, vaid need lähevad müüki. Abivajajaid (sh sõjapõgenikke) aitame alati vajaduspõhiselt – iga abivajaja saab endale valida just selles mõõdus riideid, jalanõusid ja muid eluks vajaminevaid asju, mida temal on vaja. Selleks palume abi vajajal (või kontaktisikul) täita ära vorm lehe all.

Sõbralt Sõbrale kauplustesse toodud annetuste üle peame eraldi müügiarvestust ning saadud vahendid suuname heategevuseks. Nii saab alguse Hoolime Koos ringlus, mille abil aitame puudustkannatavaid peresid, lähtudes nende konkreetsetest vajadustest ning vaimse tervise edendamist.

Meie usume, et iga väike panus saab viia suurte muutusteni!

Hoolime. Alati.

Lisainfo: ukraina@sobraltsobrale.ee

Jaga seda postitust