Sõbralt Sõbrale heategevuslik taaskasutuspood avab Võrus uue kaupluse

Võru kaupluse avamine

Sõbralt Sõbrale heategevuslik taaskasutuspood avab Võrus uue kaupluse


6. juunil kell 12 avab Sõbralt Sõbrale kauplusekett oma 16. taaskasutuskaupluse – Võrus Semu Kaubamajas.
Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplus on elustiilipood, mis kutsub kaasa heategevusliku ringlusega.

“Sõbralt Sõbrale missiooniks on algusest saadik olnud märgata ja aidata inimest, mitte lihtsalt poode pidada. Meie kaupluste tulu läheb heategevuseks, mille kaudu ulatatakse käsi peamiselt abivajavatele lastele ja peredele ning toetatakse noorte vaimset tervist ja peresuhteid,” räägib kaupluseketi tegevjuht Maiko Kesküla. “Sõbralt Sõbrale kaupluseketi omanik on Eesti Evangeelsete Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit, mis on kristlikke väärtusi järgiv organisatsioon. Samu väärtusi järgivad ka meie partnerid Rootsis, kes meile heategevuse eesmärgil kaupa saadavad. Ehk igast ostust, annetusest või vabatahtlikust panusest Sõbralt Sõbrale kaupluses saab alguse heategevuslik ringlus.”

Sõbralt Sõbrale kauplustes ärkavad kasutatud asjad taas ellu, leides endale värske ilme, otstarbe või omaniku.  “Inimesed tahavad tegelikult head teha. Seda enam, kui inimesed teavad, et tuues meile oma korras ja puhtaid asju, mida nad ise enam ei vaja, toetavad nad heategevuslikku ringlust. Nii on iga annetaja väga otseselt seotud ka ise heategevusega,” selgitab Maiko Kesküla.

Asjade annetamisel on lihtne kvaliteedikriteerium: oodatud on asjad, mida soovitakse korduskasutusseanda kui sõber sõbrale. Samuti saab tulla meie kauplusesse vabatahtlikuks, annetades nii oma aega ja oskusi näiteks kauba sorteerimisel, korrastamisel ja väljapanekute tegemisel.

“Me soovime, et Sõbralt Sõbrale kauplus võiks olla mõnus kokkusaamise paik Võru kogukonnas, kus saab tunda õlg-õla tunnet ja olla üheskoos osa millestki suuremast. Lisaks ostlemisele saab Sõbralt Sõbrale kauplustesse tulla ka vabatahtlikuks, mis aitab igapäevarutiinist välja ja oma mõtteid puhata, pakub positiivseid emotsioone ning võimalusi ennast arendada ja oma maailmapilti avardada,” räägib Maiko Kesküla.

Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplustest leiab soodsate hindadega mööblit, kodutehnikat, kööginõusid, riideid, raamatuid, mänguasju ja muud põnevat. Püsikliendile annab eelised mitte kliendikaart, vaid korduskasutust edendav praktiline riidest kliendikott. Sõbralt Sõbrale Võru pood annab tööd neljale kohalikule inimesele ning kauplus on avatud Semu kaubamajas (Vabaduse 1, Võru) argipäeviti kl 10-18, laupäeviti kl 10-14.Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad pühadel

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Vähem jõulustressi, rohkem jõulurõõmu Lahtiolekuajad pühadel

Loe lisaks