Praktikakoht, mis muudab maailma

Sirli valis oma praktikakohaks Sõbralt Sõbrale turunduse. Terve suve sai Sirli toimetada Noored Suveks Tööle projektiga – planeerida, analüüsida ja visata õhku palju inspireerivaid ideid. Sirli ajas juttu ka meie usinate noortega ja sai teada, mis on nende lemmikleiud sellel suvel. 

Aga enne veel, kui jagame noorte mõtteid, saame tuttavaks, kes on Sirli ja miks ta valis praktikakohaks just Sõbralt Sõbrale.

Kes Sa oled?
Mina olen Sirli, Sõbralt Sõbrale turunduse praktikant ja Tallinna Majanduskooli kolmanda kursuse õpilane. Kasvasin üles ja elan ka praegu Tallinnas. 

Varasemalt olen töötanud erinevates ettevõtetes kontori assistendina, kuid pandeemia alguses otsustasin karjääris kannapöörde teha ning õppima asuda hoopis turundust. Olen loomult inimeste inimene, suur naerupall ja kõva organiseerija. Vabal ajal võib leida mind jõekaldalt prisket kala veest välja tõmbamas, merelaineid seilamas või köögist kokakunsti harrastamas. 

Kui vana Sa oled? 
Olen 8834 päeva vana.

Mis Sa tegid praktikal? 
Praktikal anti minu hoolde Noored Suveks Tööle projekt, millele sain turunduse täitsa nullist teha. Lisaks sain selle aasta tublide noortega intervjuu läbi viia, et näidata projekti läbi noorte silmade, kes kauplustes suvel tööl olid. 

Liitusin Sõbralt Sõbrale turundustiimiga suve keskel, kui projekt oli juba täies hoos ja seetõttu keskendusin peamiselt järgmise aasta ettevalmistustele.

Mis Sulle kõige rohkem meeldis?
Mulle meeldis kõige rohkem see, et ma sain hariliku toote või teenuse asemel töötada millegi palju suurema nimel. Noored Suveks Tööle projekti eesmärgiks ei ole ainult noortele suveks tööd pakkuda, vaid anda neile väärtuslik töökogemus, mis loob võimalusi isiklikuks arenguks ja edukuseks. Noored on meie tulevik ja peaksime neisse rohkem panustama.

Miks Sulle turundus meeldib?
Mulle meeldib, kui vaheldusrikas ja inimesekeskne see ala on. Ühel päeval teed turuanalüüsi, teisel sotsiaalmeediasse postitusi ja kolmandal korraldad mõnda üritust. Olen üsna püsimatu inimene, töörutiin ajab mu hulluks!

Miks valisid sotsiaalse ettevõtte?
Valisin sotsiaalse ettevõtte just sellepärast, et nende põhieesmärgiks ei ole ainult kasumit teenida, vaid ka oma tegevusega maailma paremaks kohaks muuta. Sõbralt Sõbrale loob igapäevaselt võimalusi headeks muutusteks – olgu selleks Nõustamiskeskus, Hoolime Koos projektid laste ja perede toetuseks või Ukraina sõjapõgenike aitamine. Tegemist on ühe isetuma ettevõttega Eestis ja ma teadsin, et soovin sellest osa olla.

 

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks