Laagrid ja malevad

Kaks korda aastas korraldab Sõbralt Sõbrale keerulistest majandustlikest oludest pärit või muul moel ebavõrdse taustaga lastele Nuutsaku õppe- ja puhkekeskuses Hoolime koos laagreid. Laagrid annavad rasketest oludest pärit noortele võimaluse olla osa hoolivast ja rõõmsast ja perekonnast. Õpetlike ja mänguliste tegevuste kaudu õpitakse oma tulevikku positiivses suunas kujundama.

Teismeikka jõudnud noortele toimuvad kord aastas malevad. Asjatundlike täiskasvanute juhendamisel proovitakse kätt erinevate tööde tegemisel, millest tulevikus on praktilist abi, aga mis annab noorele ka enesekindlust ning töökogemust. Proovitud on selliseid töid nagu näiteks puude lõhkumine ja riitadesse ladumine, sauna värvimine või metsa-aluse puhastamine. Lisaks räägime ja teeme töötube elulistel ja olulistel teemadel nagu oma tugevuste üles leidmine, enda teadlik arendamine, raha planeerimine jms.

Jaga seda postitust

Jõulupakid

Sõbralt Sõbrale ettevõte rõõmustab lapsi jõulupakkidega. Projekti eesmärk on muuta väikeste jõulupakkide abil jõuluaeg helgemaks ja pingevabamaks nendele

Loe lisaks