Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskusega liitus kogemusnõustaja Mari Adamson

kogemusnõustaja

Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskusega liitus kogemusnõustaja Mari Adamson


Alates kevadest töötab Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses kogemusnõustaja Mari Adamson, tihedas koostöös kogenud psühholoogi ja pereterapeutidega. Mari on Kogemusnõustajate Koja liige ning omab magistrikraadi muusikapedagoogikas, viieaastast töökogemust õpetajana, motiveeriva intervjueerimise baaskursuse diplomit ja on läbinud vaimse tervise esmaabi koolituse.

“Viis aastat tagasi sattusin pidevate muremõtete ja ärevuse tõttu psühholoogi kabinetti. Olin harjunud töötama ja õppima enda jaoks liiga suure koormusega ja mul oli tunne, et pean end pidevalt kellelegi tõestama ja miljoniks killuks jagama. Märkasin alles vaikuses pärast tormi, et minuga ei ole kõik päris hästi ja vajan nõustamist. Nüüd aastaid hiljem, kui tulen enda muremõtete ja ärevusega paremini toime soovin olla toeks ka teistele, kes on sarnastes väljakutsetes. Usun, et turvalises keskkonnas mõtete lahti harutamine aitab liigset ärevust ja muremõtteid leevendada,” räägib kogemusnõustaja Mari Adamson.

Mari Adamson pakub tuge kogemusnõustamise näol neile, kes maadlevad ärevusega, madala enesehinnanguga, õpetajatöö või lapsevanemaks olemisega seotud pingetega.

Kogemusnõustaja on tugispetsialist, kes on läbinud väljaõppe
“Kogemusnõustaja on tugispetsialist, kes on läbinud kogemusnõustaja väljaõppe ning kellel on lisaks ka isiklik läbi töötatud kogemus mingis eluvaldkonnas. Tänu isiklikule sarnasele kogemusele ning läbitud väljaõppele oskab kogemusnõustaja pakkuda abivajajale professionaalsel tasandil emotsionaalset, sotsiaalset ning ka praktilist tuge,” räägib psühholoog ja pereterapeut Karita Kibuspuu. “Kogemusnõustaja poole võib pöörduda mis tahes eluetapis, kui tekib tunne, et isiklikke ressursse napib, ärevus võtab võimust ning igapäevaolukorrad kasvavad üle pea. Vajadusel oskab kogemusnõustaja abivajaja psühholoogi, psühhiaatri või psühhoterapeudi juurde edasi suunata.”

Kui sa tunned kedagi või oled see Sina ise, kes soovib oma mõtete ja tunnete sasipuntras tuge, siis võta kindlasti ühendust ja broneeri aeg https://sobraltsobrale.ee/noustamiskeskus/

Mari vastuvõtuajad Sõbralt Sõbrale Nõustamiskeskuses on esmaspäeviti ja neljapäeviti.

 

Ära jää oma murega üksi!
Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks