Tule vabatahtlikuks

Tahan anda aega - tule vabatahtlikuks või praktikale

Sõbralt Sõbrale vabatahtlikud muudavad maailma oma väikeste ja suurte heategudega, pannes hoolimise ringlema. Veelgi olulisem – sellega muutub ka inimese enda maailm. Vabatahtlik tegevus pakub positiivset emotsiooni, vaheldust igapäevasele rutiinile, võimalust ennast arendada ning oma maailmapilti avardada.

Igaühel on midagi pakkuda, olgu selleks teiste kuulamise oskus, julge pealehakkamine või särav naeratus. Või on Sul erialaseid oskusi ja väärt kogemusi, mida oled valmis vabatahtliku tööna jagama? Otsid Sa ehk praktikakohta, kus oma senised teadmised käiku panna ja uusi praktilisi kogemusi saada? Eesti suurimas sotsiaalses ettevõttes on kaasa aitamiseks palju erinevaid võimalusi. Tule üksi, sõprade, kolleegide või koolikaaslastega.

Ootame Sind, kui

 • Sulle meeldib inimestega suhelda;
 • julged ideid välja pakkuda ja need ka teoks teha;
 • Sul on missioonitunne ning hindad taaskasutust ja heategevust

Mida vabatahtlik töö pakub?

Võimalust leida uusi tuttavaid, arendada oma oskusi ning saada kuhjaga uusi kogemusi. Saad olla osa heategevuslikust Hoolime Koos ringlusest ning aidata kaasa keerulises olukorras olevate perede toetamisele.

Mida organisatsioon pakub?

 • Paindlikku tööaega – löö kaasa siis, kui Sulle ajaliselt sobib.
 • Võimalust osaleda vabatahtlike üritustel.
 • Toetavaid kaaslasi.

Meie vabatahtlikud

Rohkem postitusi ei leitud

Tule vabatahtlikuks!

Tule vabatahtlikuks kauplustesse

Vabatahtlikuna meie kauplustes saad sorteerida kaupu, kujundada ja korrastada müügisaali väljapanekuid, koristada laoruume ja müügisaali, parandada mööblit, tehnikat, suhelda klientidega ja olla osa ühest sõbralikust

Loe lisaks

Tahan tulla vabatahtlikuks ja esitan avalduse

  Vabatahtlikuna meie kauplustes saad sorteerida kaupu, kujundada ja korrastada müügisaali väljapanekuid, koristada laoruume ja müügisaali, parandada mööblit, tehnikat, suhelda klientidega ja olla osa ühest sõbralikust ja inspireerivast meeskonnast.

  Kas sulle meeldib pildistada või videosid teha? Kas sa oskad vene, inglise või leedu keelt kirjakeelena? Kas sul on loovad mõtted, kuidas teha sotsiaalne ettevõte nähtavamaks?

  Turunduse- või kommunikatsioonialase praktika saad läbi viia meie Tartu kontoris või kodukontoris. Pakume Sulle võimalust saada erialaseid kogemusi ja lüüa oma oskustega kaasa heategevusliku ja taaskasutusliku mõtteviisi levitamiseks.

  Hoolime Koos projektides saad aidata vabatahtlikuna kui Sa:

  • oskad vene keelt kirjakeelena, või
  • sulle meeldib aidata ettevalmistustel laagriteks ja projektideks, või
  • sa oskad parandada jalgratast, või
  • sul on oskuseid, millest võiks olla kasu Hoolime Koos projektides

  Kui Sa tahad tulla vabatahtlikuks või praktikale ja luua võimalusi headeks muutusteks, siis pane oma valik teele siin:

  Tahan tulla vabatahtlikuks ja esitan avalduse