Esimene töökoht

Kas sa mäletad, kes oli see inimene või ettevõte, kes oli valmis sulle pakkuma kogemust, mis sai esimeseks reaks sinu CVs? Pakume Sõbralt Sõbrale ettevõttes 15-17-aastastele noortele just seda väärtuslikku esimest töökogemust, mis paneb aluse nende tulevikule.
 
Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplused ja projektid soovivad luua väärtust inimeste elus ja ühiskonnas laiemalt. Usume, et töökogemus Sõbralt Sõbrale ettevõttes loob võimalusi isiklikuks arenguks.  “Noorte tulevases tööelus on olulisel kohal distsipliin, enesejuhtimine, kommunikatsioon, vastutuse võtmine ja neid kõiki saavad noored suvetöötajana meie kauplustes arendada,” räägib Sõbralt Sõbrale personali- ja arendusjuht Signe Leidt 
 
Eliise Lauren osales projektis eelmisel aastal ning küsimusele, mida ta võtab oma töökogemusest kaasa, vastab Eliise Lauren kindlalt: “Selle, et vene keele oskus mööda külgi alla ei libise. Samuti oskuse olukordades julgemalt tegutseda ja mitte endas kahelda.”
 
Lisaks noortele esimese töökoha pakkumise soovib Sõbralt Sõbrale luua põlvkondi läbivat töökeskkonda. Me usume, et vanemal generatsioonil on noortele ja noortel vanematele palju õpetada ja ühiselt töötades saavad rikkamaks mõlemad. “Noored saavad töötada meie kogenud töötajate juhendamisel ning pakkuda meie meeskondadele oma värsket pilku ja ideid,” lisab Signe. 
 
Just inimeste ja suhete loomisega seonduv on see, mis noortel tagasi vaadates meeles on.
Eliise Lauren: “Kõige enam meeldis inimestega suhtlemine ning tunne, et saad kellelegi kasulik olla ja inimesi päriselt huvitab, mida sul öelda on. Sama kehtib ka kolleegide puhul. Kõigiga saab rääkida justkui tuttavatega, väga kaitstud ja hoitud tunne oli.”
 
Merleen lisab: “Kõige enam töö juures meeldisid mulle minu kolleegid ning toredad püsikliendid, kes kohe tuju rõõmsamaks teevad.”
Ootame ka sel aastal suvekuudeks aktiivseid ja särasilmseid noori sotsiaalse ettevõtte Sõbralt Sõbrale kaupluste meeskonda, kellega koos panna hoolimine ringlema! Kandideerimine on avatud 10. aprillini.Jaga seda postitust

Kingituste aeg

Kingituste aeg Detsember on kindlasti paljude jaoks nii kingituste tegemise kui saamise aeg. Võib-olla sellega kaasneb ka omajagu

Loe lisaks