Sotsiaalne ettevõte Sõbralt Sõbrale paneb neljandat aastat järjest koos noortega hoolimise ringlema

Kas mäletad, mis oli sinu kõige esimene töökoht? Kes oli see inimene või ettevõte, kes oli valmis sulle pakkuma kogemust, mis sai esimeseks reaks sinu CVs? Pakume Sõbralt Sõbrale ettevõttes 15-17-aastastele noortele just seda väärtuslikku esimest töökogemust, mis paneb aluse nende tulevikule.

Töökogemus annab noortele võimaluse rakendada ja kasvatada oma kohusetunnet, suhtlemisoskust, enesejuhtimist ja teisi olulisi isikuomadusi, mis neile eluteel toeks saavad. Noored ise on toonud välja, et Sõbralt Sõbrale ettevõttest saadud töökogemus on andnud neile uusi kogemusi ja julgust tuleviku osas ning õpetanud erinevate inimestega suhtlemist.

“Mina sain julguse, et üldse kuhugi kandideerida!”

“Mina õppisin seda, et inimestega suheldes tuleb alati viisakaks jääda ning oma kolleege tuleb kohelda austusega, siis suhtuvad ka nemad sinusse hästi!”

Sõbralt Sõbrale taaskasutuskauplused ja projektid soovivad luua väärtust inimeste elus ja ühiskonnas laiemalt. Kaupluseketi tegevjuht Kaspar Nummert räägib: “Hakkajatele noortele esmaste töökogemuste pakkumine on osa meie missioonist. Mitmel pool on kandideerimiseks eeldusena eelnev töökogemus. Me oleme näinud, et noored, kelle jaoks oleme esimene tööandja, on alati olnud täis pealehakkamist ja neil on väga ägedad ideed.”

Lisaks noortele esimese töökoha pakkumise soovib Sõbralt Sõbrale luua põlvkondi läbivat töökeskkonda. Me usume, et vanemal generatsioonil on noortele ja noortel vanematele palju õpetada ja ühiselt töötades saavad rikkamaks mõlemad. Just inimeste ja suhete loomisega seonduv on see, mis noortel tagasi vaadates meeles on.

“Kindlasti võtan kaasa uue ja huvitava töökogemuse. Meeldejäävaks jäävad nii-nii toredad kolleegid!”

“Sain endale väga laheda töökogemuse ja palju toredaid mälestusi!”

“Noorte kaasamine on olnud värskendav ka kaupluste meeskondadele. Seepärast rõõmustame, et huvi Noored Suveks Tööle projektis osaleda on aastast aastasse kasvanud ning saame noori meeskondadesse kaasata juba neli aastat järjest!” räägib Kaspar.

Ootame ka sel aastal suvekuudeks aktiivseid ja särasilmseid noori sotsiaalse ettevõtte Sõbralt Sõbrale kaupluste meeskonda, kellega koos panna hoolimine ringlema! Kandideerimine on avatud 11. aprillini.

Jaga seda postitust

Lahtiolekuajad

Lahtiolekuajad pühadel Pühadel on Sõbralt Sõbrale kauplustes lahtiolekuajad muutunud. Rahulikke pühi! Related posts: Aitame Eestisse jõudnud sõjapõgenikke Saa

Loe lisaks