Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja TransferWise. Transferwise’i kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam vaja ei lähe. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb TransferWise?

TransferWise on rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, mille eesmärk on parimal viisil maailmas raha liigutada. „Olgu selleks ülekanne teise riiki, kulutused reisides või rahvusvaheline äritegevus, TransferWise’i missiooniks on muuta inimeste elu kergemaks ning aidata neil säästa raha,” räägib ettevõtte tiim.

Firma töötab ka selle nimel, et muuta piiriülesed maksed läbipaistvaks. „TransferWise näitab alati kõiki tasusid enne tehingu kinnitamist ning kasutab valuutavahetuseks turu keskkurssi,” ütleb tiim. „Meie missiooniks on eemaldada raha liigutamiselt piirid, et maksete tegemine oleks välkkiire, mugav, läbipaistev ning tulevikus ka tasuta,“ lisavad nad.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Usume, et maailm meie ümber ei muutu paremaks iseenesest, vaid selleks on vaja iga inimese panust,” räägib TransferWise’i tiim. Olgugi, et ettevõtte peamine missioon on muuta finantsmaailma, soovivad nad ühiskonda panustada ka muudes valdkondades. „Oleme otsustanud oma ökoloogilist jalajälge radikaalselt vähendada ning töötame selle eesmärgi nimel iga päev,” ütlevad nad. “Taaskasutus on meie jaoks oluline praktika, kuna see vähendab prügi sattumist loodusesse ning ületootmist.”

„Antud projekti puhul rõõmustab meid eriti see, et kodudesse nurka seisma jäänud asjad ei saa mitte ainult uue elu, vaid nende müük aitab oluliselt parandada kellegi elukvaliteeti,” räägib TransferWise’i kollektiiv. „Iga üksiku inimese annetused on väikesed võidud, mis moodustavad tervikuna suure võidu kogu ühiskonnale meie ümber,“ lisavad nad.

 

TransferWise’i kollektiivi annetatud kaup on müügil Tallinna Mustamäe (Mustamäe tee 8), Tõrva (Aia 6) ja Põlva (Mäe 2a) Sõbralt Sõbrale kaupluses. Müügitulu toetab projekti „Uks unistuste suunas”.

 

Aitäh hoolimast, TransferWise! Hea eeskuju on nakkav!