Maailmakoristuspäeva raames on jõud ühendanud Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Ringvaate meeskond. Tiim annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nad ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Ringvaate meeskond?

Ringvaade” on ETV meelelahutussaade, mida juhivad Marko Reikop ja Grete Lõbu. Nagu iga telesaade valmib ka Ringvaade” meeskonnatööna, kus lisaks saatejuhtidele tegutsevad toimetajad, reporterid, režissöörid, produtsent ja tehnilline personal. „„Ringvaates” töötamist võib pidada mõnes mõttes elustiiliks, sest kõiki neid inimesi ühendab suur kirg teletöö vastu,” räägib tiim. Peaasi, et vaatajal oleks huvitav,” lisavad nad. Igal tööpäeval toob tunnine otse-eeter vaatajateni intervjuusid olulisematest päevakajalistest teemadest ja meeleolukaid videolugusid põnevatest inimestest, kohtadest, imestama panevatest asjadest, sportlikest väljakutsetest ning armsatest loomadest.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

 Ringvaade” on aastate jooksul abistanud paljusid inimesi, kutsudes üles vaatajaid aitama loo peategelase ravikulusid katta või muretseda puuduolev vahend, mis aitaks elukvaliteeti parandada. Saates on jagatud ka infot erinevatest keskkonnasäästlikest võimalustest, leiutistest, mida inimesed võiksid oma igapäevaelus kasutada. Taaskasutus ja heategevus on samuti iga Ringvaate” meeskonnaliikme elu normaalne osa ja oleme tänulikud võimaluse eest teha üheskoos üks heategu,” ütleb tiim. Loodame, et meie eeskuju on nakkav ja taaskasutusest saab ühiskonnas laiemalt uus normaalsus,” lisavad nad.

Ringvaate” tiimi annetuste müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskust. Noorte vaimsed probleemid on tänapäeval väga suur murekoht, millega tegelemine vajab kiiret tegutsemist,” arvab meeskond. See on teema, millele tuleks rohkem tähelepanu pöörata ja püüame seda teha ka oma saadetes,” lisavad nad.

 

Ringvaate meeskonna annetatud kaup on müügil Tartu Jõe keskuse Sõbralt Sõbrale kauplusest.

 

Aitäh hoolimast, Ringvaate meeskond! Teie hea eeskuju on kahtlemata nakkav!