Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Pipedrive. Pipedrive kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nad ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Pipedrive?

Pipedrive on Eesti päritolu müügitarkvara ettevõte, mida kasutab üle 90 000 müügimeeskonna rohkem kui 150 riigis. Firmal on täna üheksa kontorit seitsmes riigis, kus töötab üle 650 rohkem kui 50 rahvusest inimese.

„Tänu lihtsusele, kasutajasõbralikkusele ja automatiseeritud lahendustele aitab Pipedrive müügiinimestel jõuda kiiremini tehingute sõlmimiseni ning leida lihtsamini võimalikke uusi kliente,” räägib ettevõtte tiim.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Pipedrive on alati varmas osalema projektides, mis aitavad meie inimestel tegeleda heategevusega,” ütleb firma meeskond. Keskkond on Pipedrive’i üks kolmest fookusvaldkonnast, mida toetatakse nii ettevõtte siseselt kui ka väliselt. „Püüame innustada oma töötajaid mõtlema rohkem jätkusuutlikkuse teemadele ning soodustada kontorites keskkonnasäästlikku käitumist,” räägivad nad.

Pipedrive’iga liitudes saavad kõik töötajad endale Reet Ausi väärtustava taaskasutuse meetodil loodud T-särgi ja korduvkasutatava klaasist joogipudelid. Kõikidesse kontoritesse on loodud prügisorteerimise võimalused. „Oleme uhked, et kaks meie uusimat kontorit Tartus ja Prahas asuvad mõlemad „rohelistes” büroohoonetes,” ütleb tiim. „Taaskasutuse soodustamiseks on meil Slackis [suhtlusplatvorm] eraldi kanal, mida töötajad väga aktiivselt kasutavad,” lisavad nad. Veel osaleb ettevõte praegu Kliimaväljakutses, aidates töötajatel leida tee taimsete söögivalikuteni. 

 

Pipedrive’i annetatud kaup on müügil Tallinna Magistrali (Sõpruse pst 201) Sõbralt Sõbrale kauplusest. Müügitulu toetab Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskust.

 

Aitäh hoolimast, Pipedrive! Hea eeskuju on nakkav!