Kampaania Ma olen siin, et hoolida

Eesti suurim sotsiaalne ettevõte Sõbralt Sõbrale ühendab 19. septembril toimuva Maailmakoristuspäeva raames jõud kodumaiste ühiskondlikult vastutustundlike ettevõtetega.

Koostööprojektis osalevad ettevõtted* alustavad maailma koristamist omaenda garderoobidest ja kappidest, toovad kauba Sõbralt Sõbrale kauplustesse ning toetavad müügitulu abil Eesti noorte arengut ning nende materiaalset ja vaimset heaolu. Nii ei jõua ühe majapidamise jaoks ebavajalikud, kuid korras ja terved asjad prügimäele, vaid leiavad endale uue omaniku ning ühtlasi saab õnnelikuks mõni abivajaja – alguse saab “Hoolime koos ringlus”.

Lapsed ja noored saavad võimestatud esiteks läbi Sõbralt Sõbrale projekti “Uks unistuste suunas”, mis pakub rahalist toetust unistuste täitumiseks, olgu need seotud huvide, õpingute või tervisega. Näiteks on toetatud 6-aastase tüdruku osalemist leinalaagris või tasutud ühe noormehe koolilõunad terveks õppeaastaks. Teiseks väljundiks on tasuta nõustamisteenuse pakkumine kuni 19-aastastele noortele Sõbralt Sõbrale nõustamiskeskuses.

Ettevõtetel on võimalus valida, kumba projekti nende kaup toetab. Annetatud tooted on müügil kauplustes alates 14. septembrist novembri lõpuni ning on tähistatud erimärgistusega (oranžid hinnasildid).

Läbi ettevõtmise soovitakse suunata inimeste mõtteid taaskasutusele, keskkonnahoiule, heategevusele ning Eesti laste ja noorte heaolule. Hoolime koos keskkonnast ja inimestest meie ümber!

* Projektis osalevad:

Blogipostitused

Pipedrive on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Pipedrive. Pipedrive kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nad ise enam ei vaja. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

IM Arvutid on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja IM Arvutid. IM Arvutite kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Gustav on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Gustav. Gustavi Tartu kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida ise enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

TransferWise on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja TransferWise. Transferwise’i kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam vaja ei lähe. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Tammer on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Tammer. Tammeri kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

Daniel Levi Bänd on siin, et hoolida

Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Daniel Levi Bänd. Daniel Levi Bänd annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mis on nende garderoobides ja kappides seisma jäänud. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja [...]