Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja IM Arvutid. IM Arvutite kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida nende kodudes enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb IM arvutid?

IM Arvutid on ettevõte, mis tegeleb iDeali ja Valge Klaari brändide all Apple’i seadmete müügi ja hooldusega. iDeal on premium tasemel edasimüüja ning Valge Klaar premium tasemel hoolduskeskus.

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Meile oli väga rõõmustav sellesse projekti panustada,” ütleb IM arvutite kollektiiv, kus on palju keskkonnast hoolivad ja taaskasutust armastavad inimesi.

Ka ettevõttena püüavad nad selleks nii mõndagi ära teha. „Oleme juba aastaid promonud vanade seadmete tagasiostu teenust,” räägivad nad. „Heas korras seadmed saab suunata taaskasutusse ja kasutuskõlbmatute seadmete osad utiliseerime korrektselt ära, et vähendada olmepürgi ja ohtlike jäätmete kogunemist prügilates,” jutustab meeskond, kes peab sellist käitumist ainuõigeks.

 

IM Arvutite annetatud kaup on müügil Rapla Sõbralt Sõbrale kaupluses (Kooli 6a). Müügitulu toetab projekti „Uks unistuste suunas”.

 

Aitäh hoolimast, IM Arvutid! Hea eeskuju on nakkav!