Maailmakoristuspäeva raames teevad koostööd Sõbralt Sõbrale kauplustekett ja Gustav. Gustavi Tartu kollektiiv annetab kauplusteketile korras ja terveid asju, mida ise enam ei vajata. Müügitulu abil toetatakse Eesti noorte arengut ja nende materiaalset ning vaimset heaolu.

 

Millega tegeleb Gustav?

Gustavi teekond sai alguse 2005. aastal Tartus Werneri kohvikus. Tänaseks on väikesest kohvikuärist kasvanud tegus ja toimekas ettevõte, kus on kokku ligi 150 pühendunud töötajat. Kontserni kuulub Gustavi kondiitritehas, Joel Ostrati valmistoitude tehas, cateringiteenust pakkuv Maitseelamused Catering, 3 kohvikut Tartus, sealhulgas ajalooline kohvik Werner, ning 4 kohvikut Tallinnas.

„Gustav on kombinatsioon heast maitsest ja kvaliteetsest toorainest, mille vormivad oma kätega hõrkudeks roogadeks ja maiusteks meie parimad kokad ja kondiitrid,” ütleb ettevõtte meeskond. Iga Gustavi toode sünnib unikaalse käsitööna. „Me usume, et aeg ja elu on liiga väärtuslikud, et teha või tarbida keskpärast,” räägivad nad. „Seetõttu oleme otsustanud, et teeme oma tööd parimal võimalikul tasemel, või ei tee üldse.”

 

Te otsustasite toetada heategevusprojekti. Miks on teie jaoks oluline teha head?

„Heategusid pole kunagi liiga palju või ülearu,” ütleb firmakollektiiv. Gustav on juba aastaid toetanud erinevaid lastega seotud projekte. „Kui meile pakutakse võimalust taas õlg alla panna, siis haarame sellest heameelega kinni,” lisavad nad.

 

Gustavi kollektiivi annetatud kaup on müügil Tartu Annelinna Sõbralt Sõbrale kaupluses (Kalda tee 41/43). Müügitulu toetab projekti „Uks unistuste suunas”.

 

Aitäh hoolimast, Gustav! Hea eeskuju on nakkav!