31 märts

Sõbralt Sõbrale DIY mänguköök

Nüüd, mil oleme kõik omaette, aga ometi koos vastustundlikult koduseinte vahel, on aeg ja aega luua kodutunnet! Järgnevas tutvustame ideed, mis on omanäoline ja taskukohane, pakub isetegemisrõõmu suurtele ja mängulusti väikestele – tee-ise mänguköök.

Lapsed on agarad köögitoimkonnas kaasa lööma juba õige väikestena. Nii võib kokkamine kui rutiinne kohustus võtta kvaliteetaja vormi ja see on igati vahva. Teinekord tahaks aga asjaga lihtsalt lõpule saada ja lapse köögist ära saata…kööki! Päris oma mängukööki, kus ta saab parajas tempos porgandit nüsida ja nosida, väikeses veeski plätserdada ja korraldada muidu meelepärast segadust. Õues sobib selleks robustsem mudaköök, aga tubastes tingimustes oskab juba pisikenegi põnn hinnata viksi ja viisakat armastusega tehtud mängukööki.

Mida vaja läheb?

Projektis on kasutatud Sõbralt Sõbrale kaupluse teise ringi mööblitükke (sooduskampaania raames kokku 11,4 […]

14 nov.

„Täht Idas” kampaania

Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni andmetel on maailma kriisikolletes sõjategevuse tõttu oma kodu kaotanud enam kui 10 miljonit last. Jagame teiega üht head võimalust, kuidas neile jõulurõõmu valmistada. Selleks tuleb teil lihtsalt üks kingikarp kingitustega täita ja see enne 28. novembrit Sõbralt Sõbrale kauplusesse (või teise lähimasse kogumispunkti) tuua.